Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

gönüllü köpek vermek isteyenler - 5.sayfa

Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

giselece

17 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim 40 günlük köpegim var bakacak yerim yok bana ulasın derya suan evde bakıyorum

giselece yazdı :
Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

yabani2007

9 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

05428111422 benim var 40 günlük köpegim  istanbul bana ulasın derya

giselece yazdı :

img

yabani2007

9 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Pincher kopegimi var 4.5 aylık yurtdışına çıkacağım için vermek zorundayım 

giselece yazdı :

img

denizkay

9 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam kadıköydeyim yavru jack russel yavru arıyorum 5304053571 hakan 

maylocum yazdı :
merhaba istanbuldayım,anadolu yakasında.ljack russe ım var 3 ayı bitiyor onu çok seviyorum ve benim kadar seven,ona çok iyi bakabileceğinden emin olabileceğim birinin,yardımcı olmak amacıyla,bi kaç ay süreliğine bakmasını istiyorum,ziyaret edebileceğim. eğer şartlarda farklı olursa ileride almayadabilirim.kısacası 2 ailesi olacak belli sürelerde görebileceğim,şaşkın bakkal cadde bostan tarafında oturan arkadaşlar varsa yada yakın daha iyi olur

img

hakant

9 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

norax yazdı :
ben sahiplene bilirim :D

img

sanemsu

9 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

norax yazdı :
lütfen mersinde oturuyorum köpek sahiplenmek istiyorumm 16 yaşındayım lütfen cinsi fark etmez temiz olması yetr maması yatağı odası herşeyi hazır yanlızca köpek lazım 

img

sanemsu

9 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

530 155 11 50 whatsaptan yazarmisiniz anneme hediye olarak kizinizaa talibimmm :))))

img

Kubiss

9 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba köpeğinizi sahiplendirdiniz mi acaba

denizkay yazdı :

giselece yazdı :

img

fatihnzh

9 yıl 1 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

10 aylık safkan golden erkek köpeğim var aşıları tamdır. Ev yemeğine alışmıstır kuru mama da verilebilir. Gerçekten düşününler ve ona iyi bakabilicgini düşünenler 05533815617 numaradan sms yoluyla yada [email protected] adresinden bana ulasabilirler.

Kubiss yazdı :
530 155 11 50 whatsaptan yazarmisiniz anneme hediye olarak kizinizaa talibimmm :))))

img

korsanko

ÖZEL MESAJ

denizkay yazdı :

giselece yazdı :

köpeğinize talibim duruyor mu acaba hala

img

fatihnzh

ÖZEL MESAJ