Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

gönüllü köpek vermek isteyenler - 6.sayfa

Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

giselece

17 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

bakıcak yerim var ilgilenirsen ararmısın 544 449 91 73

denizkay yazdı :

Pincher kopegimi var 4.5 aylık yurtdışına çıkacağım için vermek zorundayım 

giselece yazdı :
Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

hasan4458

9 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ist bagcılarda oturuyorum bakıcak yerım var ilgilenirsen ararsmısın 544 449 91 73

sanemsu yazdı :

norax yazdı :
ben sahiplene bilirim :D

img

hasan4458

9 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

giselece yazdı :
Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim Ben yardımcı olabilirim

img

bgmuzunn

9 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimelimde pincir kirmasi melez kopek var ilgeniyorsan tel 0212540013  05397717077 ucretsiz iyi baka bilecek biri olsun yeter

giselece yazdı :

img

Guest90118

8 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar benim kukır köpeğim var yavruyken almıştım tüm aşıları tam bakımlı bir köpek akıllı işden dolayı ilgilenemiyorum evde yanlız kalıyor üzülüyorum bakmak isterseniz 0531 840 0758 bunumaradan bana ulaşabilirsiniz saygılar...

esra24 yazdı :
benim pincher cinsi bir kızım var yurt dıına çıkacagımdan ona iyi bakıcak anne arıyorum [email protected]

img

ange34

8 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fhrcr yazdı :

merhaba. 

henüz bir benzerini görmediğim harika bir melez var elimde. babası akbaş annesi golden. beyaz renkli, erkek ve eğitimli.uysal ve karekterli bir köpek. tüm aşıları tamam ve 1 yaşında..adı abbas. düşünürseniz  acil mesaj atın lütfen

giselece yazdı :

kardeşim bende doberman kırması var daha 2 aylık yavru istersen 17 tlye verebilirim

img

kerim1221321

8 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

giselece yazdı :
11ayi bitmek üzere eğitimli komut alan evde buyutulmus kısırlaştırılmış aşıları tam olan ve insanla yaşamayı seven labrador mix isterseniz arayin

img

aynur58

8 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Meraba benim iki haftalık bi pitbulum var kız ve benim liseye geçiş diye tabir edilen teog sınavım var ve onunla ilgilenmek için ders çalışamıyorum siz istemiyosanız pitbul isteyen birine önerirseniz sevinirim iyi günler

img

bolatayca

8 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1 aylık 7 tane köpek var. Durumumuz olmadığı için bakamiyoruz yoksa cok tatlilar. Gerçekten bakabilcek insanlar arasinlar lütfen acil yuva ariyoruz Numara : 05313372248

img

qweewqsarii

8 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar       ben pomerian boo (erkek)  sahiplenmek istıyorum         antalyadayım         vermek isteyen  varsa lütfen  bana ulaşsın        teşekkürler 

img

leraarkan

8 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ