Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpeğime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

jack russell dişi es arıyorum

yakısıklı ogluma es arıyorum ılgılenenlerın mail adresıne cevap yazmaları rıca olunur [email protected]

benimde dişi jack russellım var ama nerde oturdugunu yazarsan uygunsa ben sana cevap yazarım

img

efo1987

17 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bide resim koysan cok süper olacak

img

efo1987

ÖZEL MESAJ

en muzur tatlı jack ime dişi eş arıyoruz - istanbul ulus da oturuorum - ilgilenirseniz fotoları yolayabilirim msn : [email protected] tesekkurler

img

atillayirik

17 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benım oglan canakkladen maıl adresını yaz fotoyu gondreyım ama uyarsa yazısırız cıflestırmek ıcın ben getırırım

foto ıcın maıl adresıne ulasın gondreyeım okey cevap beklıyorum

slm ben canakkaleden yer sorun degıl benım maıl adresını ekle ben gondreyım foto okey hadı cevap

benimde erkek yakısıklı jack im var istanbul ulus da oturuoyorum - foto ları gonderebilirim msn : [email protected] tesekkurler

img

atillayirik

17 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben izmir/bornovada oturuyorum uygunsa görüsebiliriz.izmirli bir sahiple olursa cok iyi olur.benim köpeğim en küçük jacklerdendir.msn [email protected] görüselim

img

efo1987

ÖZEL MESAJ

slm benım jack de kucuk olanlardan ıstersen maıl adresını ekle ordan konusalım benım ıcın yer sorun degıl maıl ardresını ekle ordan fotolara bakarsın [email protected]