Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

şahane 1 çift şeker sarı

1 çift şeker var elimde satılmak için emanet olarak bırakıldı kuşları uçurulmuş denenmiş kuşlar erkek perçemli dişi düz 3 çift idi 1 ç,ft kaldı makaslı idi makastan aldık kanatları geliyor bu halde bile kuşlar oynuyor almak isteyen arkadaşlar fiatı 75 ytl olur tl 05367648907 ankara.....................................

img

zx

20 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar sayın ZX, bu bahsettiğiniz şekeriler, geçen yıl sizden aldığım akkuyruk şekerilerden mi, aynı soydan mı, emanet bırakan arkadaş aynı arkadaş mı, ha neden soruyorum, aynı damardansa alırım, çünkü elimdekilerden çok memnunum, ama değilse lütfen belirtin, sizin samimiyetinize inanıyorum. Acele cevap bekliyorum, malum Ankara''da oyunlu şekeri bulmak zor, saygılarımla. (Fiyatta da eski müşteriniz olduğumu unutmadan ufak da olsa bir kolaylık yapacağınıza da inancım tam.) [email protected]

img

ajanda

19 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba okan bey kuşlar aynı soy merak etme kuşlar çok iyi kuş çok azaltacağım bu yüzden veriyorum sen bak gerekeni yaparız saygılarımla tuncay........................................

img

zx

20 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ