Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

YAVRU KÖPEĞİME YUVA ARIYORUM

5,5 aylık çok sevecen ,akıllı terier cinsi köpeğime yuva arıyorum. tüm aşıları veteriner kontrolünde yapıldı,gayet sağlıklı. kendisi ile vakit geçirebilecek bir aileye hediye etmek istiyorum. ilgilenenlerin [email protected] adresine e-mail göndermesini rica ederim.

img

yoncaaylanc

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba 1 ay önce bahçe katına taşındım yazlıkta kangal ve golden var ama kızım ve ben evdede bir yavru istiyoruz köpeğinize iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz cinsiyeini ve resmni yollayabilirmisiniz [email protected]

img

birsensen

18 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben ilanda bırakmıştım zaten,evde bakılacak küçük yapılı köpek istiyorum diye.izmirdeyim ve öğrenciyim.ücretsiz ise ilgileniyorum.ancak bi foto varmı?terrier 0 numaramı?

img

snow

18 yıl 11 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba..!ben henüz terrier cinsi köpek görmedim ama bi köpeğim olmasını cok istiyorum..ona cok iyi bakcagımdan emin olabilirsin..bana köpegin resmini gönederirsen cok sevinirim. [email protected]

img

senna_325

18 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ailece ilgi duyuyoruz tercihiniz bizden yana olursa seviniriz çok iyi bakabiliriz dost gibi görüoruz onları cvb yazn lütfen.mail [email protected] teşkrler