Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

acil husky

yavru husky istiyorum

img

sanalbebek

18 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben veteriner hekim deniz; Kendinize uygun tüm sağlık kontrolleri, aşıları, parazit kist vb. tedavileri yapılmış 50-60 günlük alman çoban köpekleri (alman kurdu), golden yavruları, sibirian husky yavruları, doberman pinscher yavruları, kimlikleri ile birlikte, kanlı ishal ve gençlik hastalıklarına karşı antikor seviyeleri yüksek anneleri de aşılı ve fotoğraflarını gönderebileceğimiz ve uygun fiyatlı köpekler için lütfen irtibata geçiniz. İLHANLAR VETERİNER KLİNİĞİ Vişnelik mah. Taşköprü cad. 29/b ESKİŞEHİR TEL: 0 222 225 48 24 CEP: 0 537 771 34 12 [email protected] [email protected]

mrhba..bende dişi secereli ve ilk aşıları yapılmış 2,5 aylık yavru bir husky var.. son fiyat 275ytl düşünürsen bana mail atabilirsin kızımın fotolarını sana yollayabilirim.. [email protected]

img

meggie129

18 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çok sevdigimiz oglumuza mutlu olabilecegi bir yuva arıyoruz. adı çaki husky malaput tüm aşıları tamam. ücretsiz. ilgilenenlerin [email protected]''a yazınız.

img

levoci

18 yıl 10 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam bende 18 mart dogumlu husky var www.manuk.8m.net de resimleri var cok seker telefonum 0535 832 69 00 fiyatta analaşırızzz

3 aylık erkek beyaz husky ,arka ayağında kalıcı olmayan hs,afif bir aksama var.iyi bakabilecelk birine 150ytle vermeyi düşünüyorum.iki gözüde mavi.Bursa

img

pennywisex

18 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

pennywisex huskyni alabilirim... ilgilenirsen mailim [email protected]

img

sezgi10

18 yıl 11 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

20 AYLIK ALASKA MALAMUTES IMI VERMEK ISTIYOM MASRAFLARI KARSILIGI 350 YTL [email protected] e malım 0 532 32 77 000 0 542 252 22 88 telım ısteyenlere resmını gonderebılırım

mamoka husky için mail atarsan sevinirim... fiyat ve diğer şartlar için?? [email protected]

img

markymark

18 yıl 9 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ