Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

Yavrular için akvaryum(İstanbul)

50*40*? Ölçülerine sahip uygun fiyata akvaryum arıyorum elinde bulunanların irtibat için msn adresini yazmalarını rica ederim.

img

savoyman

17 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende 60*40*20 boyutlarında var ışıklı mobilya kapaklı yanında bir de dış filtre veriyorum fiyat 100 ytl pazarlık yapılır msn:[email protected]

150*60*50 hazır kurulu fişe tak suyunu balıklarını koy m izmirden ilgilenirsen görüşelim [email protected]

img

ersinata

17 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bnde 50 uzunluk, 25 genişlik ,37 de yükseklik olmak üzere akvaryum var.içinde herşeyi var sadece kumu eksik fiyat 50 ytl düşünürsen ekle fiyatta esnklik yaparım [email protected]

img

gökalp754

16 yıl 11 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler 15 gün önce aldım bugünde sultan papağanı aldım akvaryum balıllar ( köpak balığı,kırmızı kafa,çöpçü) ısıtıcı filtre içindeki süsleriyle birlikte sana verebilirim 80*30*45 boylarında

img

erkancnsu

16 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

90 litrelik 70-30-30 civarında ölçülere sahip içinde kumu yapay çiçeleri filitresi ve ısıtıcısı ile beraber 100YTL ye satılık çok temiz gri çerçeveli bir akvaryumum var ilgilenirseniz 0532 355 04 31 den bana ulaşabilirsiniz.kadıköy yakasındayım

img

bahargunusen

16 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tasindigim ve gidecegim yere tasiyamayacagim icin cok sevdigim kaplumbagalarimi satiyorum.Yasam alanlarini daha iki ay once yenilemistim.38x38x20 akvaryum.Lifetech marka 100 Watt ,bir aylik cok iyi bir isitici.Akvaryumun dibini doseyecek kadar renkli tas ve kum.Bi tane buyuk 20 tane kucuklu buyuklu deniz kabugu. Kaplumbagalarımı bir senedir besliyorum.Kabuk boyları 6 ve 6.5 cm.Cok hareketli neseli ve istahlilar.Iyi bakacak birine vermek istiyorum.İsteyene sadece kaplumbagalarimi vereblirim.Yada kaplumbagasiz akvaryum ISTEDİGİNİZ KADAR FOTOGRAF mail veya msn yoluyla gonderebilirim. Tamami 70 YTL İstanbuldayim. [email protected] [email protected]

img

eli

16 yıl 4 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

40cm uzunluğunda mob.görünümlü 0 gibi akvaryum satılıktır kelepir.adres:maltepe [email protected]