Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

yumurta konrol lambası ve kuluçka makinesi arıyorum

selam arkadaşlar ben öncelikle bu işi obi için yapmaya başlamak istiyorum elimdeşuan 50 tane bıldırcı war.kuluçka makinesi almak istiyorum şöyle küçüklerinden uygun fiyata.ve yumurta kontrol lambası istiyorum istanbul avrupa yakasındayım..fiyat werirseniz memnun olurum...

img

by_falcon

19 yıl 2 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar 2.el kuluçka makineleride warsa olabilir yardımcı olursanız sevinirim..

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

malesef kimse satmıyo ikinci el en iyisi internetten incubator egg plan diye arattır bir sürü el yapımı makina çıkıyo onlardan yap sende veya yaptır marangoza sonra elektrikçiye [email protected]

arkadaşlar yokmu yardım edecek olan birisi msn adresimide wereyim [email protected] acil olarak arıyorum..Fikirlerinii düşüncelerinizi bari yazın lütfen arkadaşlar herkes kendisini düşünmesin birazda yardım amaçlı dawranalım..

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

slm.kardeş elinde 50 tane bıldırcın var yumurta kontrol lambası arıyosun.bu iş o kadar basit değil.bi kere yumurtayı eline alır almaz döllü olup olmadığını gösteren bir aygıt hala icat edilmedi.bahsettiğin lambalar 50 ytl den satılıyor ve yumurtayı makinaya koyduktan 3 gün sonra bu lamba sayesinde yumurtanın döllü olup olmadığını anlıyabiliyorsun.senin yapman gereken 4 dişi bıldırcına 1 erkek bıldırcın ayırmak.yoksa verim alamazsın.50 bıldırcın içinde bu lambaya o parayı vermene değmez.kolay gelsin.

img

duygusal

18 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam, bak arkadaş ım döl kontrol lambası aramana veya satın almana gerek yok bu işi yumurtaları makinaya koyduktan 3 veya 4 gün sonra akşam karanlığında kuvvetli bir ampule tutarak bakabilirsin ben bu şekilde kontrol ediyorum. İkinci el makinaya gelince şimdi yumurta zamanı kimse kolay kolay dört dört lük makinasını elinden çıkartmaz çıkartan olursada illaki bir problemi vardır. İyi bir sezon geçirmeni dilerim.

img

tingir1

17 yıl 3 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ