Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Tavsanlarım.. (RESİMLİ)

Forumu sıkı takip edenler bilirler.. Bende tavsan sayısı cok fazla.. Genis bir bahcede bakıyorum..

Bir kac resmi sizlerle paylasmak istedim..

Bu tavsanımızın adı Pakize,

Yavrulardan bir gorunus..

Bu tavsanın ayagında uyuz vardı, Saolsun AngoraVet in yardımıyla suan gayet saglıklı..

Bu yavrular ise, topragın altına borulardan yapay tunel yapmıstık oradaki ilk yavrular..

Siyah olan, Pakizenin bizdeyken olan ilk yavrusu, Beyaz olan ise sanırım ikinci olan seriden ;)

Buda Pakizenin Yavrusu,

Bunlarda Pakizenin yavrularından bir goruntu..

Egerki tavsan alıpta bakamayanlar olursa ben tavsanlarınıza talibim..

Tavsanını vermek isteyenlerde gelip ziyaret edebilirler..

img

jixx

19 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Jixx senin adına çok keyif aldım bu tavşanlara böyle bir ortamda bakabilme şansın olduğu ve onları izleme keyifn olduğu için.. Hepsi çok şirin ve çok güzeller ama Biri bambaşka geldi.. Pakizenin yavrusu dediğin kahverengi olan süperrr bir varlık yaa.. Sana ve tavşanlarına sağlıklı mutlu günler diliyorum..

meraba jiXx..ben bişiy sormak istiorum..benm tavşanlarım evde olduğu için hep böle hazır mamalarla beslenmeye alıştı.tavşan yemleriyle besliorum hep..acaba böle dışarı çıkarsam ot falan yeseler dışarda ben görmeden dokunur mu? bide jiXx sen nerde oturuosun? bende tatile gidersem eğer tavşanlarıma bakcak kimseyi bulamadığım için ya o ümraniyedeki araziye salıcaktım yada satıcaktım..ama hiç istemiorum biyerlere vermek..eğer sen bana yakın biyerde falan oturuosan gecici olarak tavşanlarıma bakabilirmisin diye sorucaktım..eğer tabi açık alan dokunmassa onlara..

img

jailbird

19 yıl 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

jailbird Merhaba,

Ben o ümraniyedeki yerdeyim..

Sanırım tavsanını dısarı cıkartsan dısarıdaki otların dokunacagını sanmam, ama buna en guzel cevap sanırım AngoraVet ten gelecektir..

Bizim burayı gelip gorursunuz, eger vermek isterseniz bizde tavsaniniza bakabiliriz..

0544 354 9018

ÖZcan

img

jixx

19 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. Ben Beylikdüzünde oturuyorum ve 11 aylık tavşanımı vermek istiyorum. Annemde alerjik astıma sebep oldu, vermek zorundayım. Ayrıca mantar hastalığı var, ilaç sürünce geçiyor fakat bu aralar ilgilenemiyorum. Çok uzakta olduğumuz için sizinle nasıl irtibat kurabiliriz?

img

shalamaryta

18 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba jixx Benim 2 yaşında beyaz, siyah gözlü dünya tatlısı bir tavşanım var ama senin kadar şanslı değiliz, apartmanda oturuyoruz ve annem artık onu istemiyor. Senin tavşanların çok mutlu görünüyorlar, sana verirsek gözümüz çok fazla arkada kalmayacak ama biz Ankaradayız. Sana nasıl getirebiliriz? Bize adres verir misin?

img

boccuk1

20 yıl 2 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ