Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

MuHaBBeT KuŞu üReTMe ÇiFTLiĞi BiLGiLeRi - 4.sayfa

DEĞERLİ hepsievcil.com ÜYELERİ TEKNİK ANLAMDA MUHABBET KUŞU ÜRETİMİ HAKKINDA PROPLEMLERİNİZİ BURAYA YAZABİLİRSİNİZ.GÜNLÜK OLARAK SORULARINIZA BURADAN CAVAP YAZACAM.SAYGILARIMLA VETERİNER HEKİM HİKMET TOPAL

img

hikmet

20 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

değerli üstat hikmet abi sizinle msn den iletisim kurmak isterim burada herzaman yazamıyorum bilgilerinizi deyeyimlerinizi paylasdınız icin tesekkür ederim bilgiler paylasıldıkca coğalı[email protected]

img

human

17 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın Human, Teklifiniz için teşekkür ederim ama MSN de yazdıklarımızı ikimizden başka kimse göremez.Siz sorunlarınızı buradan yazınız.Böylece proplemide cevabıda tüm hepsievcil.com üyeleri de okumuş olurlar.Saygılarımla Gönderilme Tarihi : 10.12.2007 03:00:43 ---------------------------------------------------------------- değerli üstat hikmet abi sizinle msn den iletisim kurmak isterim burada herzaman yazamıyorum bilgilerinizi deyeyimlerinizi paylasdınız icin tesekkür ederim bilgiler paylasıldıkca coğalı[email protected]

img

hikmet

ÖZEL MESAJ

ALLAHA SÜKÜR Bİ PROBLEMİM YOK SADECE HEM SOHBET HEMDE MUTLAKA EKSİKLERİM VARDIR EKSİKSİZ BİLGİ OLMAZ CÜNKÜ BENCE ÖZELLİKLE Bİ CANLI BESLİYOSAK TESEKKÜR EDERİM AMA DEDİM GİBİ Bİ PROBLEMİM YOK SÜKÜRLER OLSUNKİ...

img

human

17 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hikmet Bey dediklerinizin hepsi doğru.Tahminlerinizde bile çok doğru.Yazdığınız Bilgileriniz için çok teşekkür ederim.Şimdi hiçbir proplemim kalmadı.Sağolun

img

meryem1999

16 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm hocam ben kuş konusunda yeniyim bir çift aldım paso öpüşüyorlar ama çiftleşmadiler alalı 20 gün oldu bunlardan yavru alabilmem için ne yapmalıyım önerileriniz için teşekkür ederim

img

abdullah1978

16 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bende bir çift muhabbet kuşu var bende yeni başladım gerçi ;bunun için yardımlarınıza ihtiyacım var benim kuşlar elimi kafese attığımda hemen aşağı kaçıyorlar ürkekler ötmüyorlar bile ancak müzik sesini duydukları zaman ötüyorlar bunları eğitebilmek ve yumurta alabilmek için ne yapmam gerekiyor

img

abdullah1978

16 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Boş bir kafes alın.Daha sonra erkeği oraya bırakın.Birbirlerini görebilecekleri bir mesafede 2-3 metre gibi bir uzaklıkta ayrı tutun kafesleri ve Haftada bir kez erkeği dişinin yanına yarım saat bırakın.Her hafta Çiftleşene kadar böyle yapın.Müzik sesinide kapatmayın.Gürültüde coşan hayvanlar bunlar.Saygılarımla

img

hikmet

ÖZEL MESAJ

hikmet bey merhabalar,İYİ SENELER Dileklerimle bir konu hakkında yardım rica ediyorum.Muhabbetlerde Yüz şişmesi (Maymun hastalığı)`da deniyormuş sebep ve tedavisi hakkında bizleri aydınlatırsanız şimdiden teşekkür ederim.Kuşcuusta

img

kuşcuusta

16 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm kuşcuusta Öncelikle buradan sizin ve tüm hepsievcil.com üyelerinin yeni yılını kutlarım.Bahsini ettiğiniz hastalığın ilacı eğer oral olarak tatbik edeceksiniz veteriner preparat olan Trimisin toz kullanın.Fakat harici olarak göz içine tatbik edecekseniz beşeri preperat olan ve eczanelerde satılan TOBRASED GÖZ % 3,5 ML DAMLA dır.Eğer elinizde hasta kuşunuz mevcut ise resimlerini mail adresime göndermenizi istiyorum.En azından size daha net cevap verebilirim.Saygılarımla Veteriner Hekim Hikmet TOPAL e-mail [email protected]

img

hikmet

ÖZEL MESAJ

Hikmet Bey, Size bir proplemimi söyleyecem umarım çözebilirsiniz.Kuşumun bir gözünde şişme oldu.Kırmızı renge döndü göz kapağı.Çokta kaşıyo gözünü.Çok seviyorum kuşumu ne olur iyileştirmem için gerekeni bana yazın.

img

meryem1999

16 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ