Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

telefonla takas

arkadaşlar cep telefonumla takas etmek için akvaryum arıyorum.ölçüleri 100*50*30 gibi .telefonumun markası 3660 akvaryumun durumuna göre üstüne parada veririm.teşekkürler.mail adresim. [email protected]

img

mavera

17 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

150*60*50 akvaryum hazır kurulu fişini suyunu hallet balıklarıda at başka derdin kalması [email protected]

img

ersinata

17 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

150*60*50 hazır kurulu fişe tak suyunu balıklarını koy m izmirden ilgilenirsen görüşelim [email protected]

img

ersinata

17 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam ersin kardeşim ben istanbuldayım zor olur kanımca

img

mavera

ÖZEL MESAJ

Satılan Malzeme(ler):komple *80*45*25 akvaryum Adet Fiyatı: 200 Toplu Alım Fiyatı: - Adedi: 1 İli/Semti: İstanbul / Kadıköy İrtibat Bilgileri: [email protected] 0536 261 58 79 Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: yerinden Fotoğraf: isteyene gönderebilirim,yerinde de görebilirsiniz Diğer Ek Bilgiler: ısıtıcı, iç filitre, 1 sınıf ince quartz kum 15 kilo yada daha fazla, 30 cm ph düşürücü yada suyu yumuşatıcı diyebiliriz kütük, iç dekor saklanma yuvaları, yavruluklar ve dekoratif taş-kaya-süs malzemeleri. yem ilaç ...vs elimden geldiğince hediyelerim olacak yurtdışına çıkacağım için daha aklıma gelmeyen ne kadar malzeme ve canlı var ise veriyorum. canlılar: 5 adet (1e4d) 7-14 cm arası sarı prenses, 3 adet (1e2d) 7-8 cm american zebra ciklet...bunların yanında canlı midye, canlı salyangoz hediyelerim olacaktır. görüş ve tekliflerinizi bekliyorum.iyi günler. Düzenleyen OLGAC - Bugün Saat 12:25 EROL TANKUT İSTANBUL - KADIKÖY

img

sahsenem

16 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam erol bey hotmail adresimi eklerseniz detaylı şekilde görüşüp anlaşırsak alışveriş yapabiliriz.eklrseniz bekliyorum

img

mavera

ÖZEL MESAJ