Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

UZMAN OLANLAR BAKSIN.....

Bir güvercin buldum.Güvercinin kafası hep ters dönüyor bunun ilacı varmış.Bunun hakkında bilginiz var mı?Yani ilacını nerde satıldığı ve fiyatı..... Lütfen Yardım Edin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

img

pellino

19 yıl 3 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu durum halk arasında sallabaş olarak tabir edilen sarmanello hastalığı. Bilinen kesin bir ilacı olmamakla birlikte bulunduğunuz il her neresiyse, orada güvercin satan veya besleyen birilerini bulun ve karantinaya alıp özel besinlerle düzeltmeye çalışsınlar. Fakat iyileşme şansı az moralinizi yüksek tutun. [email protected]

img

ajanda

19 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

O hastalık bulaşıcı hayvan düzelse bile taşıyıcı olacak başka kuşların varsa ayrı yere koy bana kalırsa biraz barbarca gelebilir ama hastalığın yayılmasını önlemek için onu gözden çıkartmak gerekir. wwww.guvercinbirligi.com ve www.guvercinci.net teki forumlarda ayrıntılı olarak bahsedilen bir konu hastalık gelmeden aşılamak çok önemli. Kolay gelsin

img

mehmetozaslan

19 yıl 3 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar ben kuşu elden çıkarmaya katılmıyorum bende 5 tane kuş boynu döndü 4 tanesi iyileşti 1 tanesi de dönük olarak 3 yıldır yavru alıyorum tedavisi kesinlikle ilaç değil iyi bir bakım güneş ve iyi bir de sıcak bir yer kuşu camekanlı üstün den hava alan biryere koyun 1 hafta falan dışarı çıkartmayın kuşların iyi leştiğini göreceksiniz benim deneyimim bunlar saygılarımla ......................

img

zx

20 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

pellipa salabaş olmuş bulduğun kuş anlaşıan benim sallabaş kuşlarıma ben her günde 2 kere 1 diş sarmısak verir ve karanlık bir odada bakardım 10 gün sonra felan kuşum sapasağlam olurdu.sende bi dene faydasını gör

img

mehmet345

19 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın arkadaşım iyileşir ama hastalığın mikrobunu devamlı taşır tek çaresi hastalanmadan aşılamaktır. Diğer güvercinleride tehlikeye atmak var işin ucunda..Yinede keyfiniz bilir..

img

mehmetozaslan

19 yıl 3 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ