Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

süs tavuklarına nasıl başlasam yardım

ben süs tavugu beslemek istiyorum hint tavuklarımda var.şimdi hobi amaçlı bırahma ,devkoşin,cücekoşin,langshen,denizli.gibi tavuklar ilgimi çekiyo,hint tavuklarım gulk oldunda yumurta alıp başlasam demin bas settiğim hayvanların safkanını bulabilirmiyim.çiflikten palaz almak istedim 30 ytl istediler buda pahalı geliyo.

img

ekaradeniz

17 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

brahma ve denızlı yumurtası temın edebılırım msn: [email protected]

img

ademşahin

17 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yeriniz nerede?

img

saitisik

18 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben giresunda oturuyorum.bunu engelli oldugum için hobi amaçlı zaman geçirmek için yapıyorum.devkoşin ,cücekoşin ,brahma ve denizli hoşuma gidiyor.yerim musait.

img

ekaradeniz

17 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Ben ücretsiz olarak elimde olan cins ve kırmalardan yumurta verebilirim.Ama İstanbul/Beşiktaş`tan aldırmanız lazım. Sait 0532-7928605

img

saitisik

18 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

asagıdaki numaradan ali bey ile gorusun kendisinde her cinse ait safkan tavuklar var.. antalyada ikamet ediyor.. Dr Ali Nar 05324948888

img

rozgen

17 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sait bey beşiktaştan aldırabiliriz elinizde hangi tür tavuk yumurtaları var ve ne kadardan veriyorsunuz .Öğrenebilirmiyim .

img

mogli

17 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim ama iki tavugum vardı onlar yattı inşallah çıkarlar.kuluçka makinası yapmak istiyorum maksat uğraş ve birşeyler yapa bilmek biraz bilgim var ama tam olarak kendime güvenemiyorum ya yapamasam diye bilgisi olupda bana yardımcı olucak arkadaşlar olursa sevinirim. [email protected]

img

ekaradeniz

17 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım elimde fazladan saf ırk 20 adet dev koşin var 30 ytl istediler diyosun doğrudur .. eminönü gibi hastalıklı hayvanların kol gezdiği yerde bile 35 den aşağı vermiyolar bu hayvanları .. hepsini almak istersen 15 ytl den verebilirim .. ancak yer silivride,bilgine .... mail : [email protected] tel : 0533 243 44 66