Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Afrika Ciklet Balıkları

Mesaj Ekle

kafalı yunus ve sarı prenses almak istiyorum satan varmı?

kafalı yunus yavrusu almak istiyorum ve sarı prenses dişiler çok olursa tabii mümkünse [email protected]

img

gartan

16 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar bende kafalı yunus yavrusu var yaklaşık 5-6 cm oldular tanesi 5 YTL den en az 10 tane veririm ilgilenirsen mesaj gönderirsin bye. Ankara Keçiören elden teslim

img

volkan78

17 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arakdaş bende 3 adet sarı prenses balığı var tanesi 7 ytl den sana veririm

3 adet sarı prenses balığı var 6-7 cm 1 yıldır benle yaşıyorlar. hastalık yoktur sen istersen zebra cihkleti papağan balığı var onlarda sarı renses ve zebrayla anlaşan balıklardır papağan balığı biri biraz küçük orta boylarda diğeri 5-6 cm zebra cihkletide 6-7 tane var biri 7-8 cm diğeri 5-6 bir kac tanede 3-4 cmlik var yer neresi arkadaş bol balıklı günler

slmmm volkan kardeş bende yavru balık arıyorummmmm bana da bi yardım ederseniz benim forma hiç cvp gelmioda

img

beyaz_aslan

16 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba kardes  mersinden ben suleyman sarı prensesim var 100 tane kadar  8 tane damızlık var koilerim var 2 tane kaldı 18cm uzunlugunda biride 15 cm uzunlugunda 1 yıldır ben bakıyorum evi tasıyacagız o yuzden ailem izim vermiyor artık 452 tane balıgmdan kalan balıklarım bunlar ha 2 tanede yunus var kalan  orjinal boynuzlu 4 aylık acıl satlık sen almak istersen yada tadıkların almak isterde fiat yazmıyorum konusuruz bir kaçtane alacaksak indirim uygun sayarı e postamdam ulasa bilirsin [email protected]

534 262 64 32

gartan yazdı :
kafalı yunus yavrusu almak istiyorum ve sarı prenses dişiler çok olursa tabii mümkünse [email protected]

img

bykaos

10 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bilader ben suleyman sarı prenses 100 tane kadar yavruda var damızlıkta  2 tane koyum var birtane vatos um var 25 cm falan tasınıyoruz acil satlık o yuzden  kaçtane alacaksın bilmiyorum ama bir kaçtane alacaksan uygun fiyatta sayarım [email protected]

534 262 64 32

beyaz_aslan yazdı :
slmmm volkan kardeş bende yavru balık arıyorummmmm bana da bi yardım ederseniz benim forma hiç cvp gelmioda

img

bykaos

ÖZEL MESAJ

merhaba  bende yaklasık 200 tane sarı prenses  ve  50 tane kadarmavi prenses 2 tane damızlık yunuzum var amacım akvaryumd ayer kalmadı  sıkısmasınlar diye  elden cıkarmak istiyorum aylık120 tane yavru alıyorum en az  ulasmak istersen yerim mersinde 0507 635 17 01

gartan yazdı :

img

bykaos

ÖZEL MESAJ