Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

Kınası yok oldu.

Merhabalar Ikı yasındakı dişi sakanın basının bır tarafındakı kınası sanki silindi. Dökülüp yeniden çıkmış gibi. Ancak şu an yarısı kırmızı yarısı gri. Sağlığı yerinde. Başına gelen oldu mu ne olabilir. Teşekkürler.

img

orhanarer

20 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SN.ORHANARER, KINASI SİLİNDİ Yİ BİRAZ DAHA AÇABİLİRSEN YARDIMCI OLABİLİRİM. BİRDE KUŞLAR KAFESTEMİ,SALMADAMI ; KAFESLERİN DURDUĞU YER , SALMANIN KONUMU NU YAZARSAN İYİ OLUR.

img

turac1994

19 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Sera içinde ve kafeste. İşiği silinen tarafından alıyor. Sera dedi isem bir tarafı oturma gurubuna acık bir yer. Enteresan geldi veya sebebi konusunda fikir verecekse mail adresine resim gönderebilirim. Tesekkurler.

img

orhanarer

ÖZEL MESAJ

kafes konumunu şunun için sordum eğer duvarda asılı ise ve duvardan sıva vs. yemişse tuz almış olabilir tuz kuşlarda geçici lokal tüy dökümüne neden oluyor.başıma geldiği için biliyorum.3,4 sene önce benim kuşlarımda da özellikle baş ve boyun bölgelerinde tüy dökümü olmuş çıkan tüyler tamamen renksiz olmuştu.daha sonraki tüy atımında normale dönmüşlerdi.bir de yanında erkek varsa o da yolmuş olabilir. sevgiler.

img

turac1994

19 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Turac1994 teşhisin doğru düşünüyorum. Duvarda asılı ve az kalsın duvarı bitirecekmiş. Bir de mürekkep balığı kemiklerim deniz suyunda yıkanmış. Aşırı tuzu var. Aslında tatlı su ile ciddi yıkanıp temizlenip öğle verilmesi lazım.Atladık. Ben yurt dışındaydım. Dükülme kısmını görmedim dökülüp çıkmış demekki.Teşekkür Ederim. Saygılar

img

orhanarer

ÖZEL MESAJ