Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Sincap

Mesaj Ekle

Bakamadığınız hayvanlara barınak

Bakamadığınız tavuk,ördek,tavşan vb. hayvanlarınızı İstanbul/Kumburgaz`daki hobi bahçeme bırakabilirsiniz.Sait 0532-7928605

img

saitisik

18 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Said bey, Esasında size bırakabiliceğim tarzda bir hayvanım yok ama ben hobi bahçenizin oluşu ilgimi çekti.Elinizde hobi bahçenizin(hayvanlarınızın tabiki) resimlerini paylaşma şansınız ver mı?Eminim çok güzeldir. Saygı ve sevgiler.

img

novabilen

17 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Teşekkürler Novabilen, Ben hercins küçükbaş hayvanı ücretsiz alıp ücretsiz ihtiyacı olana vermek düşüncesi ile bu bahçeyi kurdum.Şimdilik elimde fazla olan tavşan ve cins tavuk yumurtalarını hobi amaçlı ihtiyacı olanlara veriyorum.Bakamadığı hayvanı olan da benim oraya bırakabiliyor.Yolunuz düşerse beklerim.Bahçemi daha yeni oluşturuyorum.İki sene oluyor.Daha pekçok eksikleri var.Şimdilik elimde 3 keçi,5 tavuskuşu,10 sülün,20-25 tavşan,10-15 muhtelif cins hindi,50-60 muhtelif cins tavuk,ve civcivleri,keklik,güvercin,4-5 çeşit ördek,arı vs. var.Ayrıca sebze-meyve bahçesi olarak ta kullanıyorum.Küçük bir sera vs.Fakat daha resimlik olmadı.

img

saitisik

18 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ