Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz pekingese - 2.sayfa

3.5 aylık erkek, aşıları yapılıyor, yeteri kadar ilgilenemiyoruz, zeytinle ilgilenebilecek aile arıyoruz.

img

1978selim

16 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm selim bn ank bahattin bende yavru köpek sahibi olmak istiyorum gerçekten köpeğine çok iyi kıcam

img

bahaa

16 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hala bir sahip arıyorsanız, [email protected] mail atarak irtibat kurarsanız sevinirim.

img

manual

16 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende uzuun zamandır pekinez arıyorumm ona çok ii bkrım verirseniz sewinirimm...

img

selinako

16 yıl 11 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hala bırını bulamadıysanız ben alabılırım. evımde benımle yasayacak aıleden bırı olacagından emın olabılırsını[email protected] dan ulasabılırsınız.

img

ruyatutuncu

16 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar aylardır pekines arıyorum eğer hala vermediyseniz sahiplenmek çok isterim muğlada oturuyorum tşk ederim. e-mail:[email protected] bu adresten bana ulaşabilirsinz

img

dila24

16 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ben tekirdağd oturuorum eer haLa köpeğinizi wermediyseniz ben sahiplenmek isterim isterim

img

blackrose91

ÖZEL MESAJ

merhaba köpeğininizi vermediyseniz çoooooook istiyorum uzunn zamandır arıyorum ist anadolu yakasında oturuyorum tşk.adresim [email protected]

img

emex

ÖZEL MESAJ

merhaba biz zeyrin ile ilgilenmek istiyoruz ancak resimleri olursa çok memnun olurum mail adresim [email protected] cevabınızı bekleyeceğim...

img

srgn_kaya

16 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb benim 3 alık ingilz terrier köpeğim var birtanede pekinez arıyorum eğer köpeği vermeddiyseniz ben alabilirim samsunda oturuyorum ewde bakıyorum ailece biz köpeğimizi çok seviyoruz.

img

volkangnc

16 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu arada benim msn adresim [email protected]

img

volkangnc

16 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ