Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz pekingese - 3.sayfa

3.5 aylık erkek, aşıları yapılıyor, yeteri kadar ilgilenemiyoruz, zeytinle ilgilenebilecek aile arıyoruz.

img

1978selim

16 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba hayvanları aşırı sewiyorum we bu cins köpekleri inanılmaz sewiyorum çünkü eğitilebiliyorlar yeni ewliyim eşimde bende köpek sahibi olmak istiyoruz..ilgilenirseniz çok [email protected]

img

zübeyde_t

16 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

zeytine krallar gibi bakarım inanın çok istiyorum.geçen gün almaya gittim 350 dediler alamadım yerim musait yeni ewliyim ve eşim genelde işte olduğu için yalnız kalıyorum yanıma en ii dost bi köpek olucağını düşündük..ilgilenirseniz çok sewinirim.. [email protected]

img

zübeyde_t

ÖZEL MESAJ

merhaba selim zeytini almayı çok isterim eğer görüşüp sende uygun görürsen bana ulaş[email protected]

img

zübeyde_t

ÖZEL MESAJ

arkadaş ılan veriyorsun cevap yazmıyorsun lütfen sana mıllet bırsey soruyor

img

mmmisa

16 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeği vermediysen be talibim en azından mail adresini yaz yada tel no ver arayalım ok

img

yncync

16 yıl 7 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba,eğer ankaradaysanız ilgileniyorum köpeğinizle.bir görüşüp tanışalım.eminim ki köpeğinizi bana emanet etmek isteyeceksiniz.daha önce bu cinstten bi köpek beslemiştim.

tel :0312 3264265

cep:543 744 4998

msn: [email protected]

olumlu olumsuz cevap verirseniz,arayışıma son veririm.

saygılarımla

çirkin ve bençirkin

img

matematikogretmenim

16 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1978selim yazdı :
3.5 aylık erkek, aşıları yapılıyor, yeteri kadar ilgilenemiyoruz, zeytinle ilgilenebilecek aile arıyoruz.

merhaba selim bey bana biraz bilgi verirmisiniz zeytin hakkında.

img

zumra

11 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar istanbul göztepede oturuyorum sayet vermedıysenız zeytini herhangi bir aileye ben almak isterim

1978selim yazdı :

img

ertac_1907

11 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1978selim yazdı :

uzun zamandır ailemize sevgimizle besleyebilecegimiz bir pekinez yada terriere arıyoruz. eger vermedinizse yavruya sahip olmayı cok isterim. teşekkü[email protected]

img

mltmgl

11 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

zeytin hala sizinle mi yoksa verildimi? hala sizinleyse keyifle ilgilenecegimden emin olabilirsiniz ..saygilarimla

1978selim yazdı :
3.5 zeytinaylık erkek, aşıları yapılıyor, yeteri kadar ilgilenemiyoruz, zeytinle ilgilenebilecek aile arıyoruz.

img

petlovers

11 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ