Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz pekingese - 4.sayfa

3.5 aylık erkek, aşıları yapılıyor, yeteri kadar ilgilenemiyoruz, zeytinle ilgilenebilecek aile arıyoruz.

img

1978selim

16 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kopegınızı vermedıysenız hala sahıplenmek ıstıyorum. bahcelı mustakıl bı evde oturuyorum . ona cok ıyı bakabılecegımden suphenız olmasın . ıst avrupa yakasındayım. [email protected] dan ulasabılırsınız.

img

hoscaduygu

11 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

lütfen zeytine bakmayı çok isterim çok tatlı ve iyi bakıcağıma eminim nolursunuz bana gönderin aydın söke de oturuyorum e mailim şu [email protected] nolursunuz bana gonderin kopeğiniz zeytine çok iyi bakıcağımdan eminim

1978selim yazdı :
3.5 aylık erkek, aşıları yapılıyor, yeteri kadar ilgilenemiyoruz, zeytinle ilgilenebilecek aile arıyoruz.

img

berkay123

11 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hocam ankaradaysan gözün arkada kalmicaktırrr hakan 0543 275 63 35

1978selim yazdı :

img

hakanyeter

11 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba istanbul beylikdüzünde oturuyorum kardeşim köpekleri çok seviyor ve sürekli bir köpeği olması için ağlıyor evimizde bakablceğimiz türde bir köpek arıyoruz . köpeğinizle çok iyi ilgileniriz ve bakabiliriz bana ulaşırsanız çok sevinirim.. teşekkürler :) -- [email protected]

1978selim yazdı :

img

busra34

11 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1978selim yazdı :

merhada zeytineee çok iyi bakacağıma eminim :) deteylı bilgi için bana ulaşırsanız cok sevinirim :) 05373859781  istediğiniz saatte arayabilirsiniz 

img

zeyti

11 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam, köpeğinize çok iyi bakacağımıza emin olabilirsiniz. K.Çamlıcada oldukça müsait bir sitedeyiz. ve ayrıca sitemizde oldukça fazla oyun arkadaşı da var:)) Üstelik  yakınız, istediğiniz zaman ziyaret de edebilirsinz.Yavrunuzun yeni ailesi olmak bizi çok sevindirir.. [email protected]

img

burak970

11 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. bodrum turgut reis de oturuyorum. emekliyim ve yalnızım. Bir dosata ihtiyacım var. Köpeğinizle ilgileniyoruö. eğer mümkünse görüşmeki isterim. kaan. 05416949682

1978selim yazdı :

img

scorpion50

11 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

didem hanım, merhaba.

Bizim "badem" adında beyaz erkek bir pekinesimiz var. 8 aylık. Veteriner bakımlı, çipli. Hiçbir sağlık problemi yok. Aile yanına vermek istiyoruz. İstanbul'da oturuyoruz. Görüşmek dileğiyle.

mail adresim :  [email protected]

Tel                :   0530 1767646   0543 3288622smiley

didemmm yazdı :
sevimli oğlunuzu biz sahiplenmek çok istiyoruz eğer vermediyseniz biz ailecek çok iyi bakıcağımızdan emin olabilirsiniz.adresim [email protected]

img

hasnali

11 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Bizim 8 aylık erkek beyaz pekinesim var. Daha önce 10 yıl arka ayakları felçli pekinesime baktık. Onu kaybedince bu yaramazı aldık. Fakat bıdık'ımızın yerini hiç birşey doldurmuyor. Adı "Badem" veteriner bakımlı. Çipi var. Aile yanına vermek istiyoruz.

mail adresim  :  [email protected]

Tel.                :   0530 1767646   0543 3288622

fuliss yazdı :
köpeğinizle ilgileniyorum daha önce köpek baktım ona iyi bakıcağımdan emin olabilrisiniz [email protected] bi ücret istemiyorsunuz herhalde bn hayvan dostlarımızı parayla satmaya karşıyım o yüzden bi ücret veremicem size ama çok iyi bakıcağımdan emin olabilirsiniz

img

hasnali

11 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

almak istiyorum [email protected] adresinden ilgilenebilirsiniz

1978selim yazdı :

img

emir6161

11 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ