Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Ücretsiz Husky Yavruları - 3.sayfa

Kızım 1,5 önce bana 8 torun verdi.4 nesil secereli olup belge ve evrakları mevcuttur.Yavruların aşı muayene ve kimliklerinide çıkardım.Para istemiyorum.Tek istediğim torunlarıma gerçekten iyi bakacak onu evladı gibi sevecek bakacak bir yuva.Lütfen ciddi olanlar arasın.İstanbul Beylikdüzündeyim irtibat için arayın cevriye 0 539 382 30 37

img

atmosfere

18 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb lar ben izmirden murat eşime köpek almak istiyorum ege üniversitesinde doktorluk yapıyorum eğer size uygunsa alabilirim yavrulardan, cep:05322086149, mail:[email protected]

img

minikgolden

16 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cevriye hanım merhaba böle bir güzel köpeğe sahip olmanız ne güzel. altı ay önceye kadar bir alman kurdum vardı bahçede bakıyordum çalındı. şuan müstakil evimin önünde bakmak üzere bir husky almak istiyorum sizin ilanınızı duyunca çok sevindim. umarım mesajıma karşılık alabilirim. birdişi bir erkek olarak bakmak istiorum. tabi uygun görürseniz. arayıpta rahatsız etmek istemedim. mesajımıza karşılık verirseniz tellede görüşebiliriz. haşçakalın büyük bir umutla bekliyorum mesajınızı

img

cesmisiyah

16 yıl 10 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu arada tel nomu vermedim. 542 488 2726 ben kenan. mail adresimde [email protected]ın çok ilgileniyorum huskylerle . telinizi kaydettim. vermek için uygun görürseniz çağrı atmanız yeterli

img

cesmisiyah

16 yıl 10 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanırım yayınlamamış. o huskylerden birini çok istiyorum çok iyi bakabilirim eğer kaldıysa hala elinizde ve verirseniz çok sevinirim

img

warrior

16 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar ismim engin elinizde erkek yavrulardan varsa birtanesini alabilirim.ben tokattayım müstakil bahçeli yerim var. eger vermek isterseniz görüşelim. msn den adresim [email protected] burdan görusebılırız. ayrıca beylik düzünde oturan akrabalarım var vermeyı dusunursen akrabalarımdan bırıne de alabılır sızden yavruyu ve bana ulaştırır. saygılarımla. cevabını beklıyorum

mrblar cevriye hanım elinizde erkek yavru kalmış ise bir tanesini alabilrim. verirseniz çok sevinirim. ismin engin tokatta yım ama beylik düzünde oturan akrabalarım var eger vermeyı dusunursenız yavruyu akrabalarımdan bırı alıp bana ulaştırabilir.Sizden gelecek haberi bekliyorum saygılarımla cevriye hanım

ben pendıkte bahcelı bı evde oturuyorum yerım cok musait bu aralar bı kopek arıyodum bakmak ıcın zaten daha once irlanda setter ım vardı 5 sene oncesıne kadar cok ıı bakabılırım yavrular safkansa 1 tane almak ısterım [email protected] adresınden ulasabılırsınız banada

img

zlatan678

16 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm.ben kocaeliden.bahçeli evimizde bakmak için yavrulardan bir tane alabiliriz.kendimiz ist size ulaşabiliriz.msn veya mail adresim [email protected] bana ulasabilirsiniz vermek istiyosanız.aklınız kalmasın cok ıyı bakacagımıza emin olabilirsiniz.

img

zulu

20 yıl 1 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

saglıklı olsun ırk falan farketmez.bız aılede 4 kısıyız 5 cıyı arıyoruz.sevgılerımle [email protected]

img

muge26

16 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bn istanbulda oturuyorum yavrulardan bitanesni istiyorum kaldıysa..ben ve ailem köpekleri cok seviyoruz 05558446817 derya

img

milka

16 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ