Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Ücretsiz Husky Yavruları - 4.sayfa

Kızım 1,5 önce bana 8 torun verdi.4 nesil secereli olup belge ve evrakları mevcuttur.Yavruların aşı muayene ve kimliklerinide çıkardım.Para istemiyorum.Tek istediğim torunlarıma gerçekten iyi bakacak onu evladı gibi sevecek bakacak bir yuva.Lütfen ciddi olanlar arasın.İstanbul Beylikdüzündeyim irtibat için arayın cevriye 0 539 382 30 37

img

atmosfere

18 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş köpeğine iyi bakılacağından emin ol.mesaj at

img

ferhat_48

16 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

herhalde hepsını vermıssınız

img

muge26

16 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm merhaba uzun zamandır husky arıyorum ii bakılacagından emın olun erkek yada dişi farketmez onlar guzel dostlugu daha önemlı vermek ıstersenız msn:[email protected] telno:05439393170 şimdiden teşekkurler inş gec kalmamısımdır yavrulara:(

img

macur_26

16 yıl 9 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Gönderilme Tarihi : 22.05.2007 16:48:04 -------------------------------------------------------------------------------- Hepinizin ilgisine çok teşekkür ederim.Yavrucaklarım umarım yeni yuvalarında mutlu olurlar.Elimde yavru kalmamıştır.Bilgilerinize sunulur.Cevriye 5. ayda yavruların tükendiğine dair mesaj postalamış arkadaşımız sen 7. ayda hala istiyorum diye yazmışsın :) biraz sürelere bakarak mesaj atalım..

img

manual

16 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrblar orçun ben 14 aylık bir husky im var lushes onun için bir arkadaş arıyorum ben askeri personelim lushes akışlada bakıyorum rahat rahat gezebileceği kocaman bi alanı var eğer sizin için uygunsa dişilerden birine talibim [email protected]

img

orcunlushes

16 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ben bunyamın avrupa yakasında oturuorum yavrulardan bırıne talıbım eger yetıstıysem bakabılecek pozısyondayım. bahcelı evde aılemlle yasıorum ve bu yavrulardan bırını cok ıstıyorum eger vermek ıstersen [email protected] msn adresım evımede bakabılırsın.. cam mevcut 05352372389 mutlaka cvbınızı beklıyorum

img

zippoo

16 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BEN İSTANBUL GAZİOSMAN PAŞADA OTURUYORUM TABİRİ CAZİSE HUSKY DELİSİYİM DİŞİ YADA ERKEK FARKETMEZ BU BENİM İÇİN Bİ AMAÇ YADA BİR ARAÇ DEĞİL SADECE BENİ ANLAYABİLECEK Bİ DOSTUMUN OLMASI! BENİ DİLERİMKİ ANLIYORSUNUZDUR! SAYGILARIMLA! MSN:[email protected]

img

sercan

19 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende bir erkek sibirya kurdu istiyorum..eğer ilgilenirseniz emin olun ki yavrunuza cok iyi bakacağım.

img

somali67

16 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

birde e-mail adresim [email protected]

img

somali67

16 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrh ben gamze istanbul eyüpte oturuyorum eğer yavrulardan 1 ini vermek isterseniz ben çok isterim lütfen irtibata geçelim ?

img

gothic

16 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ