Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

hıııııh. buna böyle yaaaaa!!!!!!!

slm..... ana sayfadaki, sizin evcillerinizdeki akv. resmini koyan arkadaş bayağı pc den anlıyo herhalde. ya gerçek akv. lar sergilense???? ii olacak ama???

img

frontozo

18 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba .eger benım gonderdıgım akvaryumdan bahsedıyorsan o akvaryum kıev ukranyada mevcut ben pc den ne kadar anlıyorsam sende o kadar anlamıyorsun herhalde kardesım orada yasıyor fotografını cekmıs bana gonderdı ben de sızın gıbı akvaryumseverlerle paylasmak ıstedım .boyle sıtelerde bu sekılde bozuk turkce ve ukalalıga gerek yok .saygılar

img

metesev

19 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yaaaw arkadaş kusura bakma. bu sitede hani gerçek balık ve akv. lar sergilendiği için biraz şaşırdım. tamam kabul ediyorum bende biraz şaçmalamışım. o akv. gerçek mi? bana hiç gerçek gibi gelmedi de!!! tekrar özür dilerim. kusura bakma. hade herkese kolay gelsin.... byeeeeeeeeeeeeee.......

img

frontozo

ÖZEL MESAJ

yaaaw şimdi bozuk türkçe dediğin neymiş ki senin...bende istediğim gibi yazarım.burda yazdıklarım, türkçemin bozuk oldunu göstermez.şimdi internet sitelerinde de yazım kurallarına mı uyacaz? bana göre deiiil. hem şöle bi siteleri dolaş bakalım(bu şekilde mesajlaşılabilen bir sitede) kim buna dikkat ediyooo? yani gerek yokkkk... ama yinede yazdığım o şey içn özür dilerim. biraz abartmışım? hade kolay gelsinnnnn.

img

frontozo

ÖZEL MESAJ