Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

KEKLİK ve ALTIN SÜLÜN

KINALI KEKLİK 1YAŞINDA ÇİFTİ 35 YTL. ALTIN SÜLÜN 1 AYLIKLAR UYGUN FİYATA VERİCEM. YERİM İSTANBUL AVCILARDA TEL:0535 8377543

img

gemici

17 yıl 11 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Altuni sülün yavrusu için fiyat nedir ?

img

mogli

17 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kekliklerin civcivleride var.elimdeki sülün civcivleri saf ırktır.renklerinde kesinlikle karışıklık çıkmaz.piyasadaki altuni ve hatuni dişileri çok karıştırılıyor bu yüzden karma renkli civcivler çıkıyor.bilginize.

img

gemici

ÖZEL MESAJ

civciv fiyatlarınıda yazarsan daha açıklayıcı olur.

img

mc_kanca

17 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Fiyat sordum ama cevap alamadım saf ırktır ona dediğim birşey yok.Sülün yavrusu almak istiyorum cevap verirseniz sevinirim .

img

mogli

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar telefon numarası bırakmıştım kontörünüze kıyıpta arayamıyosanız ben neyapayım.keklikler ve civcivleri bitti sülün civcivleri mevcuttur.05358377543

img

gemici

ÖZEL MESAJ

arkadaşım bu siteye ilan veriyosun bide fiyatları yazsan ne olacak kontöre kıyamıyorum haklısın burda beleş paylaşım imkanı varken

img

mc_kanca

17 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Güzel kardeşim sayın gemici Keklik çifti için fiyat yazıyorsun da sülün için fiyat denince kontür diyorsun mevzu bu mu yoksa Senin rakamı devlet SIRRI yapman mı ? acaba hangisi? Söyle gitsin ne var bunda saklayacak söylermisin ?

img

mogli

ÖZEL MESAJ

SENDE HAKLISIN BE MOGLİ.AMA BENCE HİÇ SÜLÜN İŞİNE GİRMEYİN CİVCİV ALIRSINIZ PARA,YEMİ PARA,VİTAMİNİ PARA DİMİ YA BEDAVADAN BU SİTEDE Bİ SÜRÜ RESİM VAR GİRİP BURADA BEDAVADAN SEYRETMEK VARKEN DİMİYA.

img

gemici

ÖZEL MESAJ

mrb ben çanakkaleden yazıyorum şu an elinizde keklik mevcutmu mevcut ise ben 2 çift almak istiyorum otobüsle gönderebilirmisin tşk cevabını bekliyorum

img

tropikal17

16 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ