Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

acilllllll acilllll

selam, istanbul avrupa yakasında oturuyorum 100*40*60 cm olmamak üzere(veya benzeri) akvaryum arıyorum. akvaryumunu satmak isteyen arkadaşlar varsa akvaryum özellikleri ve özellikle fiyatını belirten bir maille bana ulaşabilirseler sevinirim. evimdeki akvaryumu büyütmek istediğimden acil arıyorum. fiyatta anlaşırsak gelip kendim hemen alırım. ilgilenenlere teşekkür ederim. Saygılarımla. ( motorum var diğer malzmelerimde var) [email protected]

img

shark62

16 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm dostum ben izmirdeyim uzak nolmaz sa 10 mm cam ve 15/60/50 ebatlarında akvaryumum var istersen sehbalı istersen sehbasız akvaryumumu satıyoruym düşünürsen görüşelim 5376910708---5558159520

img

ersinata

17 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Satılan Malzeme(ler):komple *80*45*25 akvaryum Adet Fiyatı: 200 Toplu Alım Fiyatı: - Adedi: 1 İli/Semti: İstanbul / Kadıköy İrtibat Bilgileri: [email protected] 0536 261 58 79 Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: yerinden Fotoğraf: isteyene gönderebilirim,yerinde de görebilirsiniz Diğer Ek Bilgiler: ısıtıcı, iç filitre, 1 sınıf ince quartz kum 15 kilo yada daha fazla, 30 cm ph düşürücü yada suyu yumuşatıcı diyebiliriz kütük, iç dekor saklanma yuvaları, yavruluklar ve dekoratif taş-kaya-süs malzemeleri. yem ilaç ...vs elimden geldiğince hediyelerim olacak yurtdışına çıkacağım için daha aklıma gelmeyen ne kadar malzeme ve canlı var ise veriyorum. canlılar: 5 adet (1e4d) 7-14 cm arası sarı prenses, 3 adet (1e2d) 7-8 cm american zebra ciklet...bunların yanında canlı midye, canlı salyangoz hediyelerim olacaktır. görüş ve tekliflerinizi bekliyorum.iyi günler. Düzenleyen OLGAC - Bugün Saat 12:25 EROL TANKUT İSTANBUL - KADIKÖY

img

sahsenem

16 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ikinci el fiyatına o akvayum imal ediyoruz.akvaryum mobilyasıda üretiyoruz ilgilenirsen nautilus akvaryum deniz çamlıbel 0212 2211387 [email protected] 100X40X60 8mm. 80ytl cama cam . eskitme mobilyası da 180 ytl tek groluxlü.

img

deniz_nautilus

16 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ