Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

max 65*35*35 boyutlarında akvaryum arıyorum

Arkadaşlar kaplumbağalarımın akvaryumunu genişletmeyi planlıyorum ve yerim max 65*35(derinlik)*35 boyutlarında bir akvaryum için müsait. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba.. Saygılar.

img

mogolkurdu

18 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

60x35x30 ebatlarında akvaryumum var fakat komple satıyorum.balıklar,bitkiler,ısıtıcı ve filtresiyle beraber.ilgilenirsen mail at [email protected]

img

esererkal

17 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

50 cmlik bir akvaryum var elimde.istersen görüşelim. [email protected]

img

aeakkus

17 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Satılık 65x25x35h (56 Litre) Tay - Mur Akvaryum ... Akvaryum Temiz Olup Metal Kapaklıdır. 1) Büyük 3 Kaya , Ortası Delik Şekilli Küçük Balıkların Geçebileceği Şekilli Bir Taş , Mor Renkli Büyük Bir Taş. 2) 4 Yapay Bitki. Kayalar İçin 1 Plastik Bitki. 3) Tabana 5cm Midye Kırığı. 4) Beyaz Gün Işığı Ve Ballans. 5) 100 Watt`lık Shark Markalı Isıtıcı. 6) Ocean - Free Markalı Şelale Tipi Filtre. 7) Sobo (WP-1200F) Markalı İç Filtre. 8) Hava Motoru , Borusu Ve Hava Taşı Gibi Plastik Duvara Yapışabilen Bişey. 9) Ön Cama Yapıştırılmış Derece. *** Herşey Sorunsuz Bir Şekilde Çalışmaktadır. *** Siz Sadece Suyunu Koyun Ve Çalıştırın. Hepsi Dahil Akvaryumun Fiyatı ; 125 YTL`dir. Fiyatta Pazarlık Yapılır. Nakliye Alıcıya Ayittir. Fotoğraf Yoktur. İsterseniz Akvaryumu Evimden Görebilirsiniz ... İlgileniyorsanız ; 0536 270 70 23 (Cem ÇAĞLAYAN) Ankara / Çankaya / G.O.P

img

jhem

16 yıl 8 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım bende 45cm 27(h) 30cm boylarında bi tane var. yani senin kıstaslara hemen hemen uyuyor. uygun da görüşmek istersen [email protected] mail atabilirsin.

img

ali1

16 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ACIL SATILIK AKVARYUM VE MALZEMELER 1-plastık kapaklı akvaryum.florasanını hıc takmadım temız duruyor.70 uzunluk,25genıslık,40yukseklık 2-hava motoru belkı 2 tane 3-ılaclar 4-kum+mercan+aksesuar balık yuvaları 5-kapaksız kenarları boncuklu 65 uzunluk,25genıslık,30derınlık akvaryum bunları alana 2 akvaryumu koydugum demır sehpasınıda verıcem ranza tıpı sehpa 2 akvaryum konuyor sıyah demır.bunları ucuza vermemın sebebıne gelırsek acıl paraya ıhtıyacım var.esyalarımızı satıp arkadaslarla bır arkadasımızın hastahane borcunu odeyecez.bayramdan once cıkartmak ıstıyoruz surprız yapıcaz.benım bunların hepsıne ıstedıgım fıyat 75ytl.mugladayım alacak olan arkadas hem karlı hemde bır hayıra vesıle [email protected] msn adresim.lutfen yardım edın

img

kizimdost

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ŞOK ŞOK ŞOK -65*35*35 akvaryum -8cm iceblue 1 adet -tetrazon 3 adet -cam balıgı vatoz 15 cm hepsi sadece 50 ytl isteyene foto yollıyabilirim [email protected] ankara

img

quasimodo

16 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ