Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Diğer tatlısu balık türleri

Mesaj Ekle

TATLI SU YENGEÇLERİ GELDİİİİİ

BOYLARI 5 İLE 9 CM ARASINDA DEĞİŞEN AKVARYUMA UYUMLU VE HER YÜR BALIKLA DOSTÇA YAŞAYAN AKVARYUM İÇERİSİNDEKİ ÖLÜ BALIKLAR VE ÇÜRÜMÜŞ BİTKİLERİ YİYEREK BESLENEN VE AKVARYUMA DOĞAL BİR GÖRÜNÜM SAĞLAYAN TATLI SU YENGEÇLERİNİN PİYASA FİYATI VERDİĞİM BOYLARDA 20 İLE 30 YTL ARASINDA DEĞİŞİYOR BENDEN SADECE 10 YTL`ye ALABİLİRSİNİZ KENDİMDE AKVARYUMLARIMDA BESLİYORUM SU HEP BERRAK KALIYOR TAVSİYE EDERİM HER YERDEDE BULAMAZSINIZ ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR BANA CEPTEN ULAŞA BİLİR SINIRLI SAYIDADIR 0505 589 89 05

img

knowledge1

16 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkdasım hangi şehirdesin ben 3 tane almak istiyorum 5 tanede yapabiliriz [email protected] ben izmirdeyim

img

mavieyess

16 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben iki akvaryum iç içe koydum iç akvaryumda japon balıklarım dış akvaryumda yengecim duruyordu yengecin bulunduğu alanda 3 parmak yukseklikte su vardı istediğinde hava istediğinde su içinde kalabilsin diye gel gelelim bi gun geçmedi canım yengecimi balık akvaryumunda kendi buyukluğundeki balıkları yerken bulduk nası tırmanmayı başardı bilmiyorum ama yakaladığı kuyruğu yüzgeci yedi zor kurtardik balıkları..bilmiyorum huyu suyu faklı oluyomu bu yengeçlerin ama benimki canavar cinsinden heralde...bi kere eski kavanozundan kaçmayı başarmıstı en son duvarın koşesinden tırmanırken yakaladım.herşeye rağmen bugun kabuk değiştirdi cok guzel bi goruntu...bu yengeçlerin boyutları 9cm dediğiniz kısmı govdesimi (bacakları hariç yani) yoksa tamamımı??bide ne kadar süre yaşıyorlar bilgi verebilirmisiniz???

img

yangech

14 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende yengeç beslemek istiyorum yengeç beslemek hakkında bilgi verbilirmisiniz??

img

byemrexx

14 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lepistes ile yaşıyomu?

img

zonguldak67

14 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ