Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

beç tavuk arıyorum

merhabalar bir önceki ilanımda iran tavuğu belirttiğim tabuğun BEÇ Tavuk olduğunu öğrendim.elinde satlık olan dostlardan almak isterim.saygılar 05053105683 veya [email protected] dan ulaşabilirsiniz

img

barancan20

16 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

5 adet beç tavuğu var 2 erkek 3 dişi 1 yaşında istiyosanız verebilirim tanesi 40 ytl

img

tüfekçi

16 yıl 10 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum adres bilgilerin yok.sana nasıl ulaşabilirim.istersen iletişim bilgilerini gir görüşelim.saygılar

img

barancan20

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar tel numaram 05436267602 zonguldaktayım

img

tüfekçi

ÖZEL MESAJ

merhaba tüfekçi dostum adıyaman merkeze göndermen mümkün değil sanırım ilgin için çok teşekkür ederim

img

barancan20

ÖZEL MESAJ

kardeş aslında göndermek isterim ama çok uzak biliyorsun bu hayvanlar çok hareketli ve inan çok bakımlı damızlık için mükemmel satmak istemiyorum ama yerim müsait deyil aşırı derecede ötüyorlar bazı komşular rahatsız oluyormuş üzülerek iyi bir arkadaşa vermek istiyorum.

img

tüfekçi

ÖZEL MESAJ

TÜFEKÇİ DOSTUM GÖNDERE BİLSEYDİN BENDE SEVİNİRDİM.SAĞLIK OLSUN İLGİ VE ALAKANDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

img

barancan20

ÖZEL MESAJ

zeki abi daha bulamadınmı şu iran tavuğunu.

img

mario6970

18 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben adıyamandan emsalsiz bende iran tavuğu var aslında onlara heryerde birşey söylüyorlar. fiyat 70 ytl istiyorum bendeki erkek irtibart için:emsalsiz_vefa10 dan ulaşabilirsiniz veya 0542 593 00 77 dende olabilir pazarlık payı yoktur

img

emsalsiz1089

16 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

tüm dostlara ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.aradığım beç tavuklarını buldum.saygılar

img

barancan20

ÖZEL MESAJ