Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

timsah isteyenler müjde

25-30 cm boylarındaki timsahlar kısa bir süre için 120$ dır elimizde bol miktarda bulunmaktadır

img

patipetshop

19 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum senin müjde dediğin kısa süreli dediğin fiyat bumudur yani.lütfen arkadaşlar böle cümleleri insanların samimiyetinden yararlanmak için kullanmayalım,bu fiyat 25-30 cm boyundaki timsah için kaçırılmaması gereken bir fiyat diildir!fiyatlardan habersiz olan arkadaşlar dikkat etsinler.pati pet shop sahibi kardeş sende biraz insaflı ol senin bu timsahı kaça aldığını ben biliyorum insanlara gerçekten yardımcı olmak istersen daha güzel bir fiyat yaz.seni zor duruma düşürmemek için herhangi bir fiyat yazmadım okuduysan o yüzden bana sataşma böle konuştum diye hayırlı satışlar.(buarada ben dükkan sahibi veya ticaretle uğraşan biri diilim bilgin olsun)

img

onurgencfb

19 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam onurgenc kardes ben yurt dısından ıthal tımsah getırıyorum. Patı kardesın soyledıgı fıyatta bır anormallık gormuyorum. bu fıyatın cok cok altında alıyorsan ben yurt dısından getırtmeyım senden alayım. Bence senın yaptıgın ayıba kacıyor. İnsanlar istediği seyı yazabılırler. bu bızlerın haddıne deıl. bu arkadasın bundan sonra satacakları canlılar ıcınde insanlar fıyat yuksektır dusuncesıyle davranacaklar. lütfen bıraz daha dıkkatlı olalım. saygılarımla

img

mustafac76

19 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mustafa arkadaşım sen galiba benim yazdıklarımı ii anlayamadın.benim yorumum anlaşıldığı üzere "müjde,çok kısa süreli" gibi sözcüklerle promosyonmuş gibi gösterilen fiyat hakkındadır.fiyat bu timsah için çok yüksek demiyorum ii okuduysan,satış cümlesi benim dikkatimi çekti,sattğı fiyatı destekleyen satış cümlesi yanlış arkadaşın.120$ kaçırılmaması gereken bir fiyat diil zaten normalin çok az daha üstünde olan bir fiyattır.istediği fiyata satar orası beni hiç ililendirmez isterse 200$ yazsın satsın farketmez benim için,ama satmak için kullanılan cümle beni ilgilendirir,çünkü fiyat hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlarımız için yanıltıcı bir cümledir."insanların saflığından ve bilgisizliğinden yararlanmayalım lütfen",benim yaptığım ayıp diil tam tersi ii yönde bir harekettir,ii günler saygılar

img

onurgencfb

19 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm.... patipetshop ve mustafac76. bu bölüm balıklara ayrılmıştır. balık bölümünde timsah ilanı vermek, bence daha büyük ayıba kaçıyor... sitenin düzeni için her canlı kendine ayrılmış bölümde ilan versin... haksız mıyım???

img

frontozo

18 yıl 11 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ