Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

pit veya rot uygun fiyata alabilirim

6 aylığa kadar rotwailerıveya pitbulu olan yavrular varsa yazarsa sevinirim ama en fazla 200 ytl verebilirim cewap bekliyorum

img

osmansahin1989

18 yıl 10 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

acelen yoksa 18 gün beklersen anası rednose olan yavrular geliyor fiyat önemli değil bende 2 damızlık dişi var eskişehirdeyim mesaj yaz yeter bende çok köpek aradım sizler gibi ..... baba hasan ...

img

zaarbo052

19 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fiyatı önemli değil diyorsun.mesela en düşük ne kadara verirsin [email protected] ulaşabilirsin.

img

osmansahin1989

18 yıl 10 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fiyat önemli değil diyorum çünkü 2 tane rednose anaç köpeğim var o kadar yavruyu bakamam annesini görünce fiyatını sen söylersin ama gelip alman lazım

img

zaarbo052

ÖZEL MESAJ

eskişehirede gelebilirim ancak yavruların veya sattığın hayvanların resmini bize ulaştırır mısın kardeş fiyat olarak birşeyler söylersen iyi olur saygılar

img

mustafahoca78

20 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

anaların resmini gönderirim sonra beni ararsınız fiyatını konuşuruz yavrular 10 gün içinde doğacak 0536 490 8929

img

zaarbo052

ÖZEL MESAJ

Merhaba zaarbo052 uzun zamandir bende köpek aradım fakat kendime uygun bi dost bulamadim.eger yavruların fiyatını söylersen sevinirim.ben ankaradayım,umarım uygun bir fiyat söylersin.fazla veremem.iyi günler

img

aquaati

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende tıger boxer var 7 aylık tuvelet ve komut egıtımlı butun asıları tam kulakları ve kuyrugu kesık butun asıları tam ev kopegı fıyatı 250 ytl gsm:05434082571 gokhan

img

tashbebek

19 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ