Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

herkes okusun

ya ben anlamıyorum siz neysiniz ya bu form köpek vrenlere ait kardesim köpek arıyorsan git köpek arayanlar formuna haaa yok ben anlamıyorum diyosan gel ögretelim yada kursa falan gitte masrafları ben karsılayayım.sitemiz henüz yeni yenilendi düzene girdi lütfen yapmayın ya..arkadaslar herkes üstüne alınmasın bir kactane sap var köpek arıyorum diye msj bırakmıs düzeni bozuyorlar site yöneticisin dikkatine.asicocuk

Dur baba; Çok kızdığın belli, ama bu defalık affet onları da dövüp,ağızlarını burunlarını kırma! Möhim şahsiyetsin vesselam. Forumu düzene sokmasan, işler arapsaçına dönecek.

sn goldenretriver haksızmıyım ama kardes site düzenlenmeden önce berbat haldeydi hersey birbirine girmişti hersey düzen icinde olsa köpek bulmamız kolaylasır neyse kardes cvp yazdıgın icin sagol kendine iyi bak

Aynı fikirdeyim. Sen de beni destekle kardeşim..

img

fawoox

19 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

hepinize katiliyorum hamsi yakalamak icin evereste gidenlerde patlama var. umut var, umut var

img

deferty

19 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

katılıyorum bende köpek aradığım için geziyorum ne var ne yok diye boşu boşuna yer kaplıyorlar. benim köpek ararken kafam karışıyor. valla daha dikkat edelim site yöneticisinden bir ricam daha var sahiplenen köpeklerin ilanları kaldırılsın her ilanı tekrar tekrar aramayalim. saygılarımla

img

ummush

18 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Evet ya ben de kesinlikle katılıyorum! Köpeklerini sahiplendiren insanlar bi zahmet 3 dakikalarını ayırıp yazıversinler köpeğimizi sahiplendirdik diye de bizler de hayal kırıklığına uğramayalım kendimize dost ararken!

img

zibidi81hk

19 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

asi kardesım haklısın... ilanlarının baslıgına bakıp aldanıyoruz... tıklıyoruz...su kadar para ıstıyom ya da bana bu ırkı olan varsa haber etsın... ya zamanımızı da yıyolar sınır de edıyolar... neyse bu konuyu actıgın ıcın saolasın...

img

rot_asigi

18 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ