Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

Merhaba arkadaşlar yılan almayı düşünüyorum lütfen yardımcı olun

Tekrar merhaba, Piton yılanı almayı düşünüyorum, ama inanın bu konuda hiçbir bilgim yok. Nereden alınır, ne yer, kaç yıl yaşar, evde kolay bakılır mı, sahibine alışır mı, herhangi bir sakıncası vs. var mıdır ? Beni bu konularda aydınlatırsanız inanın çok mutlu olacağım.

img

esra21

16 yıl 9 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence alma derim ama istersen al başka bişiy almayı düşün bence

img

kuşcu_jo_e

16 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

esra hanım elimde albino piton mevcut ve bakımı çok kolay henüz yavru ilgileniyorsanız uygun fiyattan verebilirim

img

goldenmantella

16 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana göre almayın bişey olabilir ya am isterseniz alın

esra hanım satılık ball python ilanım halen devam etmektedir.ilgileniyorsanız irtibata geçebilirsiniz.ilk deneyim için en uygun cins ball pythondur.Bu arada hiçbir saldırganlığı ve agrasifliği yoktur.saygılar [email protected] tel:0536 987 27 44 izmir/karşıyaka

img

onur1018

19 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1018 sen bu yılanı 1 senedir satmaya çalışıyorsun satamıyorsun bi sorunu filanmı var, hayır varsa yazda alacak olanlar bilsin.

img

alararegus

16 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alararegus bu benim 2. yılanım bunuda sattım elimde 3.sü var almak istersen bunuda sana verebilirim.bol keseden sallama yani.bilip bilmeden kendince bişeler yazma saygılı ol.

img

onur1018

19 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar selam ben ilaki albino python(beyaz ,turuncu) alacam ama bana detayli bilgi verebilecek bir arkadas varmı???Beslenmesi,bakımı,zorlukları ve ne kadar insana alışabildigi(sahibine)?? Bana bilgi verebilen olursa cok sevinirim

img

cagtay78

16 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

asıl sen saygılı ol, demek sorunlu birisin habire satıyorsun hayvanlarını yada sorun hayvanlarda kurtuluyorsun kimse alıp alıp satmaz.mantıklı ol biraz.

img

alararegus

16 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ