Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

YUMURTA ARIYORUM

MERHABA ARKADAŞLAR KEKLİK VE BILDIRCIN YUMURTASI ARIYORUM AMA DÖLLÜ OLACAK BU SİTEDE ÇOK VAR AMA YAZDIĞIM MESAJ ATTIĞIM KİŞİLERDEN HABER YOK LAF OLSUN DİYE BURADALAR HERHALDE

img

devine

19 yıl 10 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bıldırcın yumurtalarını tanesi 50 kurustan verebilirim.yerim izmirde.gsm: 0539 209 16 22

img

toro

17 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam kardeş keklik yumurtası varmı peki

img

devine

19 yıl 10 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

keklik yumurtası mevcut degil.fakat bıldırcın yumurtalarının tohumluluk oranı yuksek: % 85-90 civarı

img

toro

17 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın arkadaşım bu mevsimde ( haziran ayından sonra) keklik ve sülün yumurtalarında döl yok denecek kadar azdır. sanırım gelecekseneyi beklemen gerekir. bıldırcın yumurtasından yıl boyu yavru alabilirsin.

img

mediko

19 yıl 2 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KİMSE LAF OLSUN DİYE BURADA DEĞİLDİR. ALT YAPISINI BİLMEDEN HAYVAN ALINIYOR .MESALA KEKLİK. O KEKLİK NE YER NE İÇER NE ZAMAN YUMURTLAR KAÇ TANE YUMURTLAR ARAŞTIRMADAN İLAN VERİLİYOR AĞUSTOS AYINDA KEKLİK YUMURTASI İLANI VERİLİYOR . MEDİKO ARKADAŞIN SÖYLEDİĞİ GİBİ HAZİRAN SONRASINDA ALINAN YUMURTALAR YA DÖLSÜZ YADA BAYAT YUMURTALARDIR. ÇOK AZI ŞANSA ÇIKAR BEN BUNU YAKLAŞIK 15 GÜN ÖNCEKİ İLANIMDA BELİRTMİŞTİM.AMA BAKIYORUM SİTELERDE HALA BU ZAMANDA YUMURTLAYAN KEKLİK DİYE İLAN VERİLEBİLİYOR.NE DİYELİM HAYIRLISI.

img

rahmanakcay

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bıldırcın üretiyorum canlı hayvan,tohumlu ve ticari yumurta ve bıldırcın eti verebilirim.tel:05333329517

img

ilhanozer

16 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ