Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

İRAN KIZIMA ACİL İRAN DAMAT ARIYORUM

SAFKAN İRAN CİNSİ VE TÜRÜNÜN EN GÜZELİ OLAN KIZIM ( ŞERBET )E Bİ OKADAR YAKIŞIKLI İRAN DAMAT ARIYORUM.BÜTÜN BAKIM VE AŞILARI TAMDIR. NOT: DAMAT ADAYINI EVİMDE MİSAFİR ETMEK İSTİYORUM.BAHÇEŞEHİR VE AVCILAR CİVARINDA OLURSA İYİ OLUR BENİM İÇİN İRTİBAT: [email protected]

img

serbetim

16 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb. NASLSINIZ? bnmde iran chıncıla erkek ıran cıgımız esnı arıyor.bnde ıstanbul/ bakırkoyde oturuyrum eger dusunursenız bulusalım konusalım bn cok ısterım yavrularımz olmasını bnı arasanız konusuurs ADIM EMIRHAN saygıalrımla kendınıze ıyı bakın gorusmek dılegıylen ... CEP TEL 05385800271 MSN

img

sultanbaha

16 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MRB bnımde ıran chıncıla ıran babamız var=) kendıısne es arıyoruz. bnm kedım duman erengınde cok uysal ve bır o dkar oıyuncal cok tatlı seveecen ve cok yakısıklı bır ıran chıncıla safkan! eger ılgılenırsenız bulusur gorusus yavrularını olmasını cok ısterıss bn ıst/ bakırkoyde oturuyorum yanı yakın sayılırıs=) gerekırse bn gelırm hıc farketmez lutfen bana en kısa zamnda ulasın tkrar gorusmk dılegıylen .... tel no 05385800271 msn [email protected] SAYGILAR EMIRHAN AYSIN LUTFEN BANA ULASIN .....

img

sultanbaha

16 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ