Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Erkek habeş ( ipek tavuk ) isteyenler

Elimde üç tane erkek bir tane dişi olmak üzere dört tane habeş ( silkiye ) var. İsteyen arkadaşlara 25 YTL den gönderebilirim. Uşak` ta oturuyorum. Ayrıca yeni aldığım Beç tavuklarının ikisi de dişi çıktı ve köy horozları ile çiftleşiyorlar. Bunun bir sakıncası olur mu? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. İyi günler... Msn: [email protected] Tel: 0 505 392 78 75

img

acemi64

16 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Melez -kırma yavrularınız olur...

img

mogli

17 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

DOSTUM EĞER ÖYLEYSE YUMURTALARININ HİÇ BİRİNİ ZAYİ ETME VE HEPSİNİ KULUÇKAYA KOY.TAVUKLARLA MELEZLENMESİ OLAĞAN. HEM ÇOK SIRADIŞI HEMDE KİMSEDE OLMAYAN MELEZ Bİ IRKA SAHİP OLURSUN. HATTA FOTOĞRAFLARINI BİZDE GÖRMEK İSTERİZ.BURADA PAYLAŞIRSAN SEVİNİRİZ...

img

ademşahin

17 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İlginize teşekkürler arkadaşlar. Şu an yumurtaya başlamadılar. Köylüler yazın hayvanların yağlı olduğunu o yüzden yumurta olmadığını kendi yumurta tavuklarının da yumurtayı çok azalttıklarını söylediler. Ayrıca yakın bir köyde beç tavuğu olduğunu da öğrendim ve köy muhtarından o şahsın telefonunu buldum. Kendisiyle görüştüm, ben o na iki tane erkek habeş i vereceğim ve ondan iki tane beç erkek alacağım, o sorunumuz da halloldu. Bundan sonra bu siteye devamlı girerek sizlerle birarada olmaya çalışacağım. http://www.hepsievcil.com/App/SizinEvciller/Detay.aspx?EvcilRef=227&BolumRef=70000 yukarıdaki link te benim evcillerimin resmi var. İyi günler.

img

acemi64

ÖZEL MESAJ

NEDEN ERKEK BEÇ ARIYORSUN Kİ DEDİĞİN GİBİ HAZIR ÇİFTLEŞME PSİKOLOJISINDELERMIŞ ZATEN. MELEZ DENE, HER YERDE VAR NORMAL BEÇ. FARKLI OLAN DAHA ÖNEMLIDIR. EĞER MELEZ ÇIKARABİLİRSEN BEN SANA ERKEK BEÇ VERİRİM...

img

ademşahin

ÖZEL MESAJ

Adem Bey düşününce sizin çok doğru söylediğinizi anladım. Beç erkek alma işini erteliyorum. Beç tavuklarının yumurtaya başlamalarını bekleyeceğim. Dediğiniz gibi yumurtaların hiçbirini zayi etmeyeceğim. Bu işin sonunu ben de merak ettim doğrusu. Acaba nasıl bir yavru olacak? Çok teşekkür ederim.

img

acemi64

ÖZEL MESAJ

merhaba kardeş anladığım kadar pec tavukları hakkında bilgiye sahipsin pec tavukların kuluçka derecesi ve süresi ne kadar yazarsan sevinirim teşekkürler.

img

tüfekçi

16 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

NASIL BİŞEY OLACAĞINI MERAK EDİYORSAN KANATLILAR BÖLÜMÜNÜ BİR RESİM EKLEDİM ORADA VAR.HOROZUN FORMUNA GÖRE DEĞİŞİR GERÇİ AMA KAFANDA Bİ ŞEKİL OLUŞTURMASI BAKIMINDAN...

img

ademşahin

ÖZEL MESAJ

Kardeş sabahtan beri kanatlılar bölümünü arıyorum bulamadım Buraya http şeklinde adresi yazarsan memnun olurum. İyi günler.

img

acemi64

ÖZEL MESAJ

Pardon niye yayınlanmamış anlamadım. Neyse adres bu: http://www.feathersite.com/Poultry/BRKHybrids.html sadece beç ile tavuk değil bir çok hybrid bulacaksın...

img

ademşahin

ÖZEL MESAJ