Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

120*60*70 civaarında akvarryum arıyorum

arkadaşlar piranalarım için 120*60*70 ebatlarında akvaryum arıyorum.lütfen fiyatı yazın.

img

ylcn

16 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam Mdf Kapaklı ve Alimunyum köşebentli olarak en 10 mm camdan üsten kuşaklı olacak şekilde akvaryumunuzu en son 280 liraya yapabilrim.eğer ilgilenirseniz msn den detaylı resim yollayabilirim. [email protected]

arkadaşlar aradığım akvaryumu buldum

img

ylcn

16 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bende 125 cm var dış motor iç motor ısıtıcı hava motoru şarzlıdır ayrıyeten 2 adet daha vardır kayalar bıtkıler kum vardır toplan hepsi 200 ytl olur ararsanız indirim yapa bilirim tel 05393965246-05345819961 cidi alıcılar arasın [email protected]

img

huseyin06312

16 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Elimde şu anda kullanmış olduğum 150x60x40 (40 derinlik) atman dış filtreli, atman iç filtreli, atman ısıtıcılı ve özel taşlı ve kumlu halihazırda akvaryumumu ev değişikliği sebebiyle satmak durumundayım..10mm camdan köşebentli gayet sağlam yaklaşık 11 ay kullandım. Fiyatı konusunda inanın net bir fikrim yok.. çünkü ticaretini yapmadığım için piyasasını bilmiyorum ama aklımdaki rakam 300-250 ytl arasında bir rakam düşünüyorum.. ilgilenen arkadaşlara gerekirse msn ya da cep telefonundan daha detaylı bilgi veririm. İstanbul büyükçekmece`de oturuyorum. bilginize Cam: 10mm cam köşebentli Sağlamlık: üstten 2 adet çelik konstrüksiyon (kelepçe gibi) 3 adet kayıt, alttan 3 adet kayıt Dış motor: Atman 2 sepetli dış filtre İç aksamlar: Atman AF 338 2 gözlü iç filtre Atman 2 çıkışlı hava motoru 2 adet atman büyük boy ısıtıcı 1 adet mıknatıslı cam temizleyici 25 kilo kum, 15 kilo çakıl, 15 kilo kayrak, künkler ve dekor malzemeleri, Balıklar: 1 adet 15 cm at kafa 4 adet 5-7-8-10 cm aralığında sarı prenses 2 adet 25 cm vatos 1 adet 10 cm portakal 4 adet 8 cm yunus 6 adet 4 cm mor prenses 2 adet 10 cm ahli 5 adet 3-5 cm çeşitli yavrular.. Üst kapak: özel yapım galvaniz kapak. aydınlatma: gralüx gösterge: yapışkan otomatik derece sehpa: özel yapım etrafı dekoratif bezla örtülü tahta sehpa (dekora çok uygun değildir)

img

ekotoglu

16 yıl 3 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ