Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

norveç orman kedileri

mrb 2 erkek 1 dişi yaklaşık 2 aylıklar 2 erkek siyah beyaz aynı panda gibi, 1 dişiyse siyah baba norveç orman kedisi, anneyse van kedisi sonuç süper şirin bir karışım fotoları kediler bölümünde görebilirsiniz nikim olan kelebekmeto yu takip edin 0536 416 37 37 [email protected]

img

kelebekmeto

19 yıl 3 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fotolarımız şimdilik 2. sayfada siyah beyazlar başlıksa BUNLAR ŞOK ŞEKERLER :)))

img

kelebekmeto

ÖZEL MESAJ

acaba bu msajıma resim eklemeyi nasıl yapabilirim? lütfen bilgisi olan benimle paylaşsın tşk.

img

kelebekmeto

ÖZEL MESAJ

Tatlı kedilerinizden birine talibim Hatta hemen yarın alabilirm. Beylikdüzü İHLAS MARMARA EVLERİNİN KARŞISINDA SAĞLIK SİTESİNDE YAŞIYORUZ.2 OĞLUMUZA SEVECEKLERİ VE SEVECEĞİMİZ BİR AİLE BİREYİ BULMA NİYETİNDEYİZ ÇOK CİDDİ DÜŞÜNÜYORUZ Oğullarım bu sürprize bayılacak... Lütfen cevap bekliyorum.Uygunsanız hemen yarın gelip alalım bızdığı:)) 0505 2515999

img

tütsü

18 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilginize tşk. tabiki verebiliriz seve seve gerçi telde konuştuk, sizi bekliyoruz, olmazsa pazar günüde müsayitiz. ama mutlaka gelin olurmu? kendinize çok ii bakın küçüklerin gözlerinden öperim :) kedişlerde onlara selam söylüyo, ben bişey demedim kedişler dedi :)

img

kelebekmeto

ÖZEL MESAJ

resimlerini gorebilir miyim acaba? diğerinide ben almak isterim.

img

paranoiac

19 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili paranoiac lütfen mail adresinizi yazınki resim göndereyim lütfen bana msajınızı [email protected] a gönderiniz yada daha detaylı bilgi için 0536 416 37 37

img

kelebekmeto

ÖZEL MESAJ