Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

İzmir'den ücretsiz doberman yavruları...

Henüz 2 haftalık olan doberman-kurt kırması (doberman ağırlıklı) yavruları anne sütünden kesilince ücretsiz olarak vereceğiz.Gerçekten iyi bakabilecek hayvanseverlerin irtibat kurmalarını rica ediyoruz.Aşağıdaki adrese mail atabilir, telefon numarası bırakabilirsiniz.Kesinlikle geri dönüş yapılacaktır. [email protected]

img

violet

19 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mail attım cevap bekliyorum. [email protected]

img

88sahin

19 yıl 1 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam mail attım. cevap bekliyorum izmirdeyim mail adresim : [email protected]

img

ercanspak

19 yıl 3 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam ben bakabilirim dobermanlara çoktandır kendime iyi bir dost arıyordum bana verirsen sevinirim [email protected] yada bu foruma yazarsan sevinireim

img

uğur27

18 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanıyorum adınız didem verdiğiniz ilan ile ilgili dişi erkek farketmez yavrularınızla ilgileniyorum bir tanasini verirseniz çok iyi bakılabileceğinden emin olabilirsiniz. bursadan yazıyorum cevabınızı bekliyorum. [email protected]

img

garip

18 yıl 10 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yavruların yeni aileleri belli oldu.Tüm hayvan severlere ilgileri için teşekkür ediyorum.

img

violet

19 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm, lütfen yavrularınızdan birini (erkek) verirseniz sevinirim. Şuan bir boxer''ım ve kedim var,uzun zamandır ikinci bir köpek doberman arıyorum, sürekli msn''deyim ,cevap bakliyorum. [email protected]

img

tozkaya

18 yıl 9 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben köpeklerden birine talibim denizliden büyük bir bahçem var bir tanede boxerım mailim [email protected]

img

rockman

18 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam Didem hanım, eğer hala vermedyseniz ben birine talibim. İzmir Yeşilova''da oturuyorum. Cevap bekliyorum: [email protected] Çok iyi bakılacaktır.

img

gandalf_777

18 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler; ben milasta yaşıyorum evim bahçeli.Eger sizcede uygunsa 1 erkek ve 1 dişi almak istiyorum görüşelim. tel:0546 650 5685

img

alibaha51

18 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ