Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ucretsiz safkan alman kurdu yavrulari

ucretsiz safkan alman kurdu yavrulari sibirya takas yada rotwieler ile de olur..

img

myylife

17 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bırtane ıstıyorum yavrulardan [email protected] ulaşırsanız sevınırım

merhaba bende yavru köpeklerinizle ilgileniyorum. izmirdeyim.

img

bezelye1972

16 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb bi tane erkek yavru almak istiyorum. [email protected] eğer varsa yavru ve anne babanın fotolarını gönderirseniz sevinirim. ltf bana mail atın konuşalım.

img

eturkis

16 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım bir tanede ben istiyorum.bir dağ köyünde öğretmenim.kendime bi sırdaş arıyorum.bana msn vasıtasıyla ulaşırsanız çok sevinirim.saygıları[email protected]

img

denixa

16 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavrulardan bırtane ıstıyorum ancak takas edebılecegım bı kopegım yok ancak 200ytl kadar bı ucter teklıf edebılırım 05066367717 numaramı arasanız sevınırım. yada [email protected] adresıme maıl de atabılırsınız. lutfen bana ulasın o kopeklerden bırını almayı cok ıstıorum ancak kac aylıklar onu ogrenebılırmıyım. bıde erkek olması lazım. asılar hıc sorun dgl... iyi aksamlar

img

sarpdokmeci

16 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer ücretsiz veriyorsanız bende bi tane almak isterim telefonunuz veya msn adrsiniz varsa ben ulaşabilirim veya siz isterseniz GKHNTL@HOTMAİL.COM

img

gokhandal

16 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eger ucretsiz veriyorsanız ben 1 tane almak isterim [email protected]

img

gokhandal

ÖZEL MESAJ

eğer ucretsiz veriyorsaniz ben bir tane almak isterim. msn im GKHNTL@HOTMAİL.COM

img

gokhandal

ÖZEL MESAJ

arkadaşım bende bir tane erkek yawru almak istiorum [email protected] 0534 272 65 07 telim

img

medalord

16 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ