Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

iran oğluşuma güzel bayanlar arıyoruz hiç durmadan bağırıyor eş istiyor yaramaz:)

1 yaşında 1 kez çiftleşti ve aklı başına geldii şimdi sürekli eş arıyorr :) güzel iyi huyluu tatlı kızlar arıyoruz oğluşumuza :) çünki çok nazik ve akıllı huyu geyişsin isteniyorum istanbul b çekmecede oturuyorum yakında olursa çok sevinirim msn:[email protected]

img

saretiras

17 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm oglunuzun yavrularını vermeyı dusunuyormusunuz. eger verirsenız esımle bız cok ıyı bakarız. dusunun lutfen. beykoz/ist.

img

cilga

16 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

siz eşmi arıyosunuz yukarda ekekçinçilla için yazmışsınız şimdi eş arıyosunuz ne yaptığınız da pek belli değil sanırım

img

azimo

16 yıl 3 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

erkek iran kedimi çok uğraşmalarımıza rağmen kurban bayramında kaybettik vede dişikedim azdı ne yapabilirim ilan vermiyimmi şimdi ne yaptığı anlaşımıştın sanırım :((((((((( ve çok üzgünüm kendi kedimin yavrusundan istiyorum iran kedisini yanlışmı düşünüyorum yanii anne sütünü tam almış bir yavrum olur diyer erkek kedim anne süütü alamadığı için öldü dedi veterinerim çünki satanlar nerden alldığı belirsiz nasıl yetiştiği belli olmayan hayvanlar satıyorlar bende bu ilanı kedim ölmeden vermiştim :(

img

saretiras

17 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ