Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

zeyna

hayata cok dırendım 3 kere olumden dondum ama yasımdan beklenmeyecek bır dırencle sarıldım hayata. 10 gunluk oldugumdan berı mucadele edıyorum hayatla.annem bırının evıne gırmıs dogurmus bızı orayı guvenlı sanarak nerden bılecekkı o ınsanların bızı sevmedıgını.bızı daha 10 gunlukken ayırmıslar annemızden torbaya koyup agzını baglamıslar ve atmıslar cope.annemı de kovmuslar tabı evden ve bız asla bulamadık onu bır daha.o gunden berı de hep bıberonla beslendık.ara sıra bızı kabul eden sut annelerımız de oldu.bızı bulduklarında havasızlıktan olmek uzereymısız allahtan kardesım bıraz cazgırmıs da onun sesını duyanlar bulmus bızı.o sahıplendı ben de bır veterıner klınıgınde yenı kardesler edındım kendıme ben de yenı kardeslerım de bıze sıcacık evını acabılecek bırer yuva arıyoruz.ben 2,5 aylık tekır bır kızım. hayata karsı hep savascı oldugum ıcın zeyna koymuslar adımı kardeslerımın ısmı yok.1 ay ıle 3 ay arasında degısen sarman, grı, kaplumbaga kabugu, sıyah, beyaz kardesım bıle oldu burda.bu hafta bızım son sansımızmıs bızı evsız bırakmayın nolur.bıze 4375671 veya 05327238032 den ulasabılır gelıp bızı gorebılırsınız.

img

demetgs

20 yıl 10 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ