Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

GÜVERCİN SATAN ARKADAŞLAR,LÜTFEN SATACAĞINIZ GÜVERCİNİN RESMİNİ SİTEYE KOYUN VE FİYATINIDA BELİRTİN!

BU KONU BİR RİCA KONUSUDUR. HERKES TUTTURMUŞ SANKİ GİZLİ KAPAKLI İŞ YAPAR GİBİ MSN İMİ EKLE YOK BENİ CEPTEN ARA..ARKADAŞLAR ŞU SİTEYE RESİM EKLEMEK YADA FİYAT YAZMAK ÇOKMU ZOR? İLGİLİ ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER.

img

deepas

16 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm kardes ben bu stede yenıyım kuslarımı satmak ıstıyorum resımlerını nereden ekleyecegımı bulamadım yardımcı olursan sevınırım

img

hakanata38

16 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadasım haklısn resımden görmek ıstıyor ınsan guvecın lazımsa yardımcı olayım [email protected]

aynen katılıyorum kardeş.. bi sürü gereksiz msj laşmalar doğuyo sonra...

img

alexxmanken

18 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya arkadaslar ben buradan resım eklemeyı denıyorum ama olmuyor benım kuslar ana sayufada bakmak ısteyen olursa yada burya nasıl ekleye bılırım kuslarımı

img

hakanata38

16 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tamamen katılıyorum.. arkadaşım.. alt tarafı kuşş neyini saklıyorlar anlamıyorum eger kuşuna güveniyorsan yani hakkettiği parayı istiyorsan eklemende bi sorun yok. görerek her zaman daha iyi satılır.. en azından fiyat verilir. olur veya olmaz..

kimsenin kuş sakladıgı yok arkadasım baska sıtelerde resımlerı mevcut kuslarımızın ama buraya ekleyemedık meıl adresını telefon adresını vermemızdekı amaç buraya koyamadıgımız resımlerını kuslarımızın ekleyen arkadasların görmesı videolarıda mevcut kuslarımızın ankaradan almak ısteyen arkadaslarda yerinde gelip bakabılır kuslarımıza biz bu kadar acık net kus satıyoruz.

img

osman__06

15 yıl 5 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

burda soru cevaplar çok ğeç düşüyo siteye o yüzden daha hızlı yazılan hemen okunacak.. resim de eklenebilinecek bi site yokmu arkadaşlar..