Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

tavşanım ne zamandır çiş yapmıyor

Benim tavşanım lili hiç çiş yapmıyo ve süreklide su içiyor.Bu konuda bilgisi olan varsa [email protected] adresine gönderebilirseniz sevinirim.Ama gönderemeyecekseniz bu kanalada yayınlayabilirsiniz

img

mert111

18 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam su içtiğini söylüyorsunuz, farkında olmadığınız bir yere işeyebiliyordur.. fakat işemekte güçlük yada acı hiisediyorsa bunu yapmamak adına bi inada binmiş olabilir ... en yakın bir veterinere götürmelisiniz eger cinsel organında pişiklik yara gibi olaylar mevcutsa onlar gereken bakımı yapacaktır... ha işeyecek diye beklemeyin tavsanın sinir ve sindirim sistemini bozabilirsiniz buna onun ömrünü azaltır... bol neşeli günler dilerim ufaklıkla size...

img

wolf_alone

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana bilgi verdiğin için teşekkür ederim.zaten çişini yapmaya başlamıştı sen bunları yaamadan önce çünkü bana yine bu siteden angoravet diye bi arkadaş bilgi vermişti. onun dediklerini yaptıktan sonra zaten çişini yapmaya başlamıştı Ama yinede bana yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim. İYİ GÜNLER DİLERİM...

img

mert111

18 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Geçmiş olsun,sağlıklı günler diliyorum

img

angoravet

19 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tavşanım çişini yapmıyor 4 5 gün oldu alalı önce yapıyordu fakat dünden beri hiç yapmadı gezdiği dolaştığı heryere baktım hiç koku ve ıslaklık yok yuvasında da herhangi bir noktaya yapmamış

img

Myrab

4 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tuvalet eğitimi alan tavşanım son günlerde sürekli başka yerlere çiş yapıyor ve tuvalete kabına asla çiş yapmıyor

img

zehrawhite

2 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ