Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

saka ile kanarya melezi hk.

arkadaşlar saka ile kanaryayı çifte attım.Şubat başı gibiydi. Geçenlerde çifleştiklerini gördüm.Yuvalık taktım.İki adet yumurta var.Kanarya yumurtalara yatıyor.Ama 27.06.2005 akşamı saka sağlam kafeste iyiydi . Hatta altlarını temizledim.Gayet güzeldi ama sabahleyin kalktığımda sakanın ölmüş olduğunu gördüm. Sebebi ne olabilir.Yardım ve fikirlerinizi bekliyorum.

img

hukuk

19 yıl 1 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kafesin yerini değiştirdinizmi ortamda herhangi bir değişiklik oldumu. yabani kuşlarda ani ölümler zaman zaman oluyor benimde hiç birşeyi olmayan evcil ve öten sakam 2 gun için rahatsızlanarak öldu ben bunu sitresden olabileceginiz düşünüyorum ne kadar biz sakayı kafese alıştırsakda kafesde olmaının stresi üzerlerinde herzaman oluyor bununda zaman zaman ani ölülere neden olduğunu düşünüyorum ben çok uzun zamandır yabani kuş beslemiyorum beslemenizide tavsiye etmem onlar doğada guzel.30 kadar saka flosrya ve isketemi bundan 10 yıl önce salıvermiştim.. sevgiyle kalın

http://www.malinuaturk.com.tr.tc

img

ahmet_senel

19 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KAGFESİ TEMİZLEMEKLE HATA YAPMISSIN ...KORKYU YADA STRESTEN ÖLMÜS OLMALI...BU ARADA YUMURTAYA OTURDUKLARINDA KAFES TEMİZLENMEZ VE YERİ DEGİSTİRİLMEZ..YEM VE SU MAMA VERİRKEN KESİNLİKLE SAKİN HAREKET ETMELİYDİN...ÖLME SEBEBİ SUDA OLABİLİR ERKEGİ DİSİYİ BESLEMEMİS OLABİKLR BUYÜZDENDE OLABBİLİR...DİREK KAFESİ TEMÖİZLEMYLE ALAKLI OLMAYABLİR BASIMA GELDİ CÜNKİ...

img

isaac_tew

18 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ