Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

40*30*40 akvaryum arıyorum

ankarada 40*30*40 mümkünse dolphin akvaryum arıyorum.ebatlar az degişebilir.532-5184315

img

ventum35

16 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elimde 50*20*30 teknik akvaryum mevcut ilgilenirsen [email protected] dan goruselim.

img

greeenteror

16 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende var ebatları biraz daha büyük içinde malzemeleriyle birlikte 60-ytl [email protected]

img

ali1

16 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb kardeş elimde 80lik mobilyalı plastik kapaklı var ilgilenirsen [email protected]

img

pej

16 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ACIL SATILIK AKVARYUM VE MALZEMELER 1-plastık kapaklı akvaryum.florasanını hıc takmadım temız duruyor.70 uzunluk,25genıslık,40yukseklık 2-hava motoru belkı 2 tane 3-ılaclar 4-kum+mercan+aksesuar balık yuvaları 5-kapaksız kenarları boncuklu 65 uzunluk,25genıslık,30derınlık akvaryum bunları alana 2 akvaryumu koydugum demır sehpasınıda verıcem ranza tıpı sehpa 2 akvaryum konuyor sıyah demır.bunları ucuza vermemın sebebıne gelırsek acıl paraya ıhtıyacım var.esyalarımızı satıp arkadaslarla bır arkadasımızın hastahane borcunu odeyecez.bayramdan once cıkartmak ıstıyoruz surprız yapıcaz.benım bunların hepsıne ıstedıgım fıyat 75ytl.mugladayım alacak olan arkadas hem karlı hemde bır hayıra vesıle [email protected] msn adresim.lutfen yardım edın

img

kizimdost

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer hala arıyosan 52*20*50 ölçülerinde 50 lt lik akvaryum var elimde ilgilenirsen [email protected] a akvaryum konulu mail atabilirsin.

img

camgözcan

16 yıl 3 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ