Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Kedi yavrusu arıyorum (Antalya)

Arkadaşlar emin olun çok iyi bakılacak ve gözünüz arkada kalmayacak. Hatta istediğiniz zaman gelip görebileceksiniz. Kedisini üzretsiz vermek isteyen arkadaşlar tercihimdir. Mail adresim [email protected] Sevilerimle

img

asyali

19 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba gökhan bey, Ben kedi verenler forumunda üç tatlı bebiş yuva arıyor ilanının sahibiyim. Üç tane çok tatlı tekirimiz var. Kedigendeki forumun adresi de orada var. eğer ilgileniyorsanız 21-22 mayıs hafta sonu antalyaya geleceğim, kediyi de size ulaştırmaya çalışırım. Ya da siz kendi imkanlarınızla alabilirsiniz bu yavrulardan birini... Cevabınızı bekliyoruz. Tel: 0 532 635 15 33

img

cerenarseven

18 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, ilginize çok teşekkür ederim. Resimlerini gördüm inanılmaz tatlılar. Eğer gelecekseniz sabırsızlıkla bekliyorum. Telefonum 0543 476 39 28. Sevgiler

img

asyali

19 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

telinizi aldım. Yarın normal bir saatte telefonlaşır, ayrıntıları konuşuruz. Mesela hangisini istediğinizi, nasıl ulaştırabileceğimizi, vs. Görüşmek üzere.

img

cerenarseven

18 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar ben Deniz, Bizim siyah beyaz, maviş gözlü süper 2 aylık bir bebeğimiz var. Hikayesi baya detaylı, kedi verenler forumdaki "Cukcuk''a acil sevgi dolu yuva" başlığı altında resimlerini görebilirsiniz. http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=2&FRef=9&BRef=484 Durumu gün geçtikce dahada acil oluyor. Biz İzmir''deyiz fakat dilerseniz Cukcuğu size ulaştırabiliriz. email: [email protected], tel: 0537 729 45 99

img

dberrak

18 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam elımde çok şirin van kırması 3 aylık kedi var askere gidicegımden vermek zorundayım düşnürsen tel 0555 489 96 31 [email protected].

img

yildirimer

19 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadasım benim kızım iki yaşında.tuvaletini falan biliyo hic eve yapmas.hazır mama yiyor.kısırlaştırdım onu yedi aylıkken ve aşılarını hic aksatmadım.ondan ayrılmak benim icin cok zor ama isim geregi yurt dısına gitmem gerekiyo uzun süre bu nedenle onu vericek birini arıyorum..bende antalyadayım.eger ilgilenirseniz bana [email protected] dan ulaşabilirsiniz.cinsi tekir adı nazlı.cok sirindir pisman olmassınız :)) bu arada kesinlikle para istemiyorum onun sıcak ve mutlu bir yuvası olsun yeter bana..bu gercekten acil .bana emailimdan ulasabilirsiniz ve isteyen olursa resimde yollayabilirim.simdiden teşekkürler.

img

nehir26

18 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ