Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi İlanlar

Mesaj Ekle

İzmirden Acil verilecek İran

Merhabalar Acil 200ytl verilmek üzere 5-6 aylık erkek iran kedimizden birini vermek istiyorum.Çok şeker mi şeker tonton bir erkek yavru.Ama vermek zorundayım kuyruğunda hafif mir mantar vardı ama atlatmış durumda.Babasıyla aynı ortamı paylaşamıyorlar.o yüzden çok sevdiğim oğluşumuzdan ayrılmak zorundayız.Onunla gerçekten çok iyi ilgilene bilecek aile arıyorum fiyat`dada anlaşabiliriz hiç sorun diil.Mantarıda daha önceden verdiğim aileden kapmış ve hiç iyi bakılmadığı için geri almak zorunda kaldım.Ama Şuan çok iyi sağlıklı.İlginiz için şimdiden teşekkürler. İRT Tel.0539 2023425 resimlerini yollaya bilirim [email protected] bana mail yazmanız yeterli

img

devin

18 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çok şekersiniz eğer oğluşumu görseniz aşık olurdunuz.Mantardan dolayı herkez çekiniyor.. Çekinecek hiç birşey yok şuan kuyruğunun uçunda çok az bir problem var.Evde iki yetişkin kedim daha var ve o 4 aydır onlarla birlikte yaşıyor kedilerime ve çocuklarıma birşey geçmedi.Tamam kimse rahtsız bir kedi istemiyor anlaşılan ama emin olun başka sağlık durumu yok çok neşeli sempatik uslu oyunculukta üstüne yok.Erkek olduğu için babası çok hırpalıyor.Evdeki dişiden kıskanıyor....malesef. Bence iyi düşünün. Resimlerini mail olarak atabilirim

img

devin

18 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba...Bu pisiciğin fotolarını yollayabilirseniz sevinirim.Bende annem için bu aralar bir pisicik bakıyorum.Kendisi kedilere karşı aşırı sevgi besleyen bir insandır.

img

okankucur

17 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ