Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi İlanlar

Mesaj Ekle

İRAN CHİNCİLLA 2.5 AYLIK ÇOK SAĞLIKLI

3 ekim doğumlu çok şirin iran yavrularımız var. Çok sakinler ama sahipleriyle oyun oynamaya bayılıyorlar, sahiplerine çok bağlılar mesela evden çıkarken resmen trip atıyorlar ama dönünce biraz oyunla hemen barışıyorlar, tam ev kedisi diyebilirim. Ayrıca çok sağlıklılar, veterinerler veya pet shoplardan aldığınızda kötü beslenmiş oluyorlar ve genelde hastalıklı veya çok güçsüz oluyorlar. Ücret olarak 300 ytl talep ediyoruz (kötü beslenmiş pethop yavruları ise 450 ytl civarları) fakat bizim için önemli olan değerini bilecek sahipleri olması ve aşısını zamanında yaptırabilecek, iyi mama yedirebilecek ekonomik düzeylerinin olması. Kediler hakkında şunları söyleyebilirim; tuvalet konusunda eğitimliler (içgüdüsel olarak biliyorlardı ) ve kimi iranlar gibi çok basık suratlı değiller. Yüzleri çok güzel. Anne ve babanın büyük aşkı sonucu doğan 8 yavrudan şu anda 3 dişi ve 2 erkek bizimle. İstanbul ve Eskişehirde sahiplendirebilirim. ilgileniyorsanız da ilgilenmiyorsanız da haber verirseniz sevinirim.

img

touche

16 yıl 4 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm,bende bir süredir iran chincilla yavru bebiş arıyorum.petshoplara bakmayı dediğiniz gibi hiç düşünmedim.dişi bir bebiş arıyorum....ne renkler veya münkünse resimlerini görebilirmiyim.en iyi şekilde bakabilecek imkanlarım var,olmasada o kadar severimki kedişleri ..yaratırdım.çocukluğumdan itibaren kedilerle büyüüdm diyebilirim..acaba parazit aşıları falan yapıldımı?.msj.nızı bekliyorum ve mümkünse resimlerini.sevgiyle kalın...tülay

img

tütü

16 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar tütü şuan elimde iki tane erkek yavru kaldı diğerleri sahiplerine gittiler.Karneliler yani iç ve dış parazit aşıları yapıldı. Eğer erkek düşünürsen mail adresim [email protected] oraya bir mail atarsan ben de sana resimlerini yollayabilirim.(bu arada ücretliler,300 ytl) İlgilenip ilgelenmediğinle ilgili cevap yazarsan sevinirim.

img

touche

16 yıl 4 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bende yavru kedi arıyorum satmadıysanız almak istiyorum.çok iyi bakacağımdan şüpheniz olmasın.mail adresim [email protected] eğer satmadıysanız bana resimlerini gönderebilirmisiniz?çok istiyorum

img

marfan

17 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ