Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi İlanlar

Mesaj Ekle

İRAN CHİNCİLLA 2.5 AYLIK ÇOK SAĞLIKLI

Merhaba , 3 ekim dogumlu çok sirin iran yavrularimiz var. Çok sakinler ama sahipleriyle oyun oynamaya bayiliyorlar, sahiplerine çok baglilar mesela evden çikarken resmen trip atiyorlar ama dönünce biraz oyunla hemen barisiyorlar, tam ev kedisi diyebilirim. Ayrica çok sagliklilar, veterinerler veya pet shoplardan aldiginizda kötü beslenmis oluyorlar ve genelde hastalikli veya çok güçsüz oluyorlar. Ücret olarak 300 ytl talep ediyoruz (kötü beslenmis pethop yavrulari ise 450 ytl civarlari) fakat bizim için önemli olan degerini bilecek sahipleri olmasi ve asisini zamaninda yaptirabilecek, iyi mama yedirebilecek ekonomik düzeylerinin olmasi. Kediler hakkinda sunlari söyleyebilirim; tuvalet konusunda egitimliler (içgüdüsel olarak biliyorlardi :) ) ve kimi iranlar gibi çok basik suratli degiller. Yüzleri çok güzel. Anne ve babanin büyük aski sonucu dogan 8 yavrudan su anda 3 disi ve 2 erkek bizimle. Istanbul ve Eskisehirde sahiplendirebilirim. ilgileniyorsaniz da ilgilenmiyorsaniz da haber verirseniz sevinirim. [email protected]

img

touche

16 yıl 4 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben ilanınızla ilgileniyorum.Size bu konuda e-mail gönderdim.

img

dutcheren

16 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben yavrular ile ilgileniyorum.size bu konuda e-mail gönderdim..

img

dutcheren

16 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ