Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

istanbuldan dişikedime renkli gözlü iran eş arıyorum acill...

istanbul bağcılardan renkli gözlü dişi van kedime iran renkli gözlü eş arıyorum daha önce böyle bir kediyle eş tuttu mükemmel yavrular dünyaya getirdi hepsi renkli gözlü iran oldular ama damadımız mağlesef kısırlaştırılmış özel bir tür olmasına rağmen şimdi bucak bucak böyle bir eş arıyoruz dünya güzeli kızıma durum umuzda acıll dir ben tel ve msn adresimi veriyorum normal iran yada çinçillada olur onunda renkli gözlü yavrusu olabiliyor ilgilenenlere şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler sare tıraş . [email protected] 0536 412 67 68

img

saretiras

17 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar,eğer hala bulamadıysanız belki benim pisoşum size uygun?

img

nata

17 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benm 2 renk gözlü beyaz bir persiyanım var ama uzaksınız biz üsküdar tarafındayız

img

müge98

16 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhbalar hala bulamadık ama bağcılarda teyzemin kediside çok kötü durumdaymış bağırıp duruyormuş onada eş bulamadık ararsanız sevinirim 0212 655 52 18 sevim hanım çok sevinirim ilgilenirseniz ve bana ulaşabileceğim bir tel birakmamışsınız hala günceldir :(((

img

saretiras

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar kediciğime çok yakışıklı bir iran buldum tam aradığım gibi beyaz ilginize teşekkür ederim yavru bekliyor kızım lili :)

img

saretiras

ÖZEL MESAJ