Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

albino piton

arkadaşlar albino pitonumvar yaklaşık iki gün önce kış uykusuna yattı ve 1,5 aydır aç ne zaman uyanır yada yılanıma bişey olurmu? tecrübeli arkadaşlardan yardım beklıyorum. teşşekür ederim herkeze ii çalışmalar..

img

isketecik

17 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iş bir şey olmaz dostum benimki üç ay oldu yatalı

img

gvr1923

19 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum bütün pitonlar bu zaman da uyur merak etme bi şey olmaz suyu önünden eksik etme

img

levreks

17 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum bütün pitonlar bu zaman da uyur merak etme bi şey olmaz suyu önünden eksik etme

img

levreks

17 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim.. herkeze ii çalışmalar..

img

isketecik

17 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

pitonlar kışz uykusuna yatmaz.tüm pitonlar tropikal iklimde yaşar.bildiğiniz gibi bu iklimde kış yoktur.bir pitonu kış uykusuna yatırmak onu öldürmektir.o bir şey olmaz veya bütün pitonlar uyur diyen arkadaşlar pitonların yaşam alanlarını birazcık inceleyin ne olur.yanlış bilgilerle ortalığı karıştırmayalım.

img

treepython

16 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

treepython, Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz azcık bişeyler oku da sonra yaz ya da sus da seni adam sansınlar

img

coral

20 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:) şaşırdımm

img

reptomania

15 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar sürüngenlerin hepsi buna yılanlar doğal olarakta pitonda dahil, vücut ısılarını ortam ısısına göre ayarlarlar. o yüzden bu hayvanların doğal yaşam alanlarını oluşturmak en iyisi. şöyle güzel bir teraryum kurarak hayvanları sürekli dinamik ve zinde tutmak bizim elimizde. özellikle yavru sürüngenleri kış uykusuna yatırmak onları kaybetmekle eş değerdir.

img

kmlbytr

16 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ